Light white
Austin yellow metallic
Pollux metallic matt

Další motocykly

Fotografie mohou obsahovat doplňkovou výbavu.

  • G 310 GS
  • F 800 GS Adv.
  • F 850 GS
  • S 1000 XR
  • R 1200 GS
  • R 1200 GS Adv.

F 750 GS

Začátek něčeho nového.

Nutí vás to nasednout každý den. Vaše srdce bije v rytmu BMW F 750 GS. To je vaše jízdenka za dobrodružstvím. Protože s vyváženým endurem zvládnete všechny cesty, bez ohledu na povrch, a rozšíříte své obzory – protože toho chcete zažít víc. F 750 GS přináší vyšší výkon, vyšší komfort a většího ducha motocyklů GS. Pociťte ten motor se silným charakterem a vychutnejte si snadné ovládání motocyklu F 750 GS. Zatímco poznáváte svět, máte motocykl bezpečně pod kontrolou díky systému automatického řízení stability (ASC) a ABS. S volitelnou konektivitou (ex-works) a 6,5palcovým TFT displejem uvidíte mimo jiné, na které křižovatce máte odbočit nebo kdo vám volá. Jasný a přehledný – nebude odvádět vaši pozornost od vozovky. Vstup do světa zážitků je díky nízké výšce sedla snazší než kdy předtím.

Skutečné GS kořeny.

Je to jasné: štíhlá zadní část, nápadná nádrž a typický GS přední blatník. Designové prvky modelu F 750 GS mluví jasným jazykem: motocykl má GS gen. Nezaměnitelný a originální s typickými liniemi. Zepředu jsou výrazné nové světlomety – opravdová ikona. Pozinkovaná mřížka chladiče s prvky ve stylu Exclusive vyzdvihne vysokou kvalitu tohoto všestranného motocyklu a ztělesňuje ducha GS. Objevte toho víc!

Nový dvouválec.

Jakmile nastartujete váš motocykl F 750 GS, začíná cesta do neznáma. Živý řadový dvouválec vám na tváři vykouzlí úsměv. 57 kW (77 k) – nový přepracovaný motor přenáší tento bohatý výkon na zadní kolo – při zachování stejné spotřeby paliva (4,1 l na 100 km podle WMTC).
A pro mladé jezdce s řidičským průkazem třídy A2: dokonce i verze s omezeným výkonem 35 kW (48 k) jim dá pocit z jízdy na GS.

Každý začátek je snadný.

Díky agilnímu ovládání, vysokému komfortu a možnosti sníženého zavěšení je vstup do světa motocyklů GS ještě snadnější než kdy dříve. Abychom zajistili, že budete sedět správně, může být motocykl F 750 GS uzpůsoben pro různé výšky sedla: od sníženého (770 mm) až po vysoké 830 mm. A co více: uvolněná, ale přesto aktivní poloha při sezení a proměnná ergonomie podporují vaši aktivní bezpečnost. To vše pro pohodlné cestování.

Exkluzivní styl.

Chcete váš motocykl F 750 GS doplnit něčím elegantním? Pak je pro vás tou nejlepší volbou exkluzivní styl s matnou metalízou Stereo. Tento styl perfektně doplňuje pozinkovaná mřížka chladiče s velkými písmeny GS a granitově šedé ráfky. Černo-šedé sedlo, dva chrániče rukou a stříbrně eloxovaná řidítka doplňují dokonalý a vkusný vzhled.