Racing red
Light white / Cordoba blue
Black storm metallic / Dark slate metallic matt / Achat grey

Další motocykly

Fotografie mohou obsahovat doplňkovou výbavu.

  • G 310 GS
  • F 750 GS
  • F 800 GS Adv.
  • F 850 GS
  • S 1000 XR
  • R 1200 GS

R 1200 GS ADVENTURE

Máte rádi dlouhé, extrémní výlety? Po drsných cestách, přes kamenné stezky přímo do divočiny? Asfalt, off-road, kameny a písek: to jsou výzvy pro nové BMW R 1200 GS Adventure, které je zvládne s lehkostí a nečekanou agilitou. Je to stroj pro ty, kteří hledají své limity a často jdou ještě dál. Ve zkratce je to motocykl pro jezdce, kteří hledají opravdové dobrodružství, a přitom si chtějí užívat velkou porci řidičského potěšení.

S endurem, které splňuje všechny vaše praktické nároky, dobudete a obsadíte jakýkoliv terén. Už v rámci standardní výbavy máte k dispozici dva jemně vyladěné jízdní režimy – „Rain“ a „Road“. Stačí jen stisknout tlačítko a zjeví se vám jeden ze dvou zcela odlišných jízdních zážitků. Je to jako mít dva motocykly v jednom. Další jízdní módy jsou k dispozici v rámci doplňkové výbavy. Nádrž na 30 litrů paliva v kombinaci s optimalizovaným, úsporným motorem z vás udělá doslova nezastavitelného dobrodruha, a to jak na silnici, tak i mimo ni. Nucené zastávky se stanou věcí minulosti. Seznam standardní výbavy byl rozšířen, a to například o praktický palubní počítač. Zajistí bezchybnou navigaci a poskytne i zásadní data, zejména o stavu paliva v nádrži a průměrné spotřebě. Toto cestovní enduro je promyšleno do posledního detailu: nad nádrží je umístěn nový, integrovaný zavazadlový prostor, který vám umožní mít potřebné maličkosti neustále v dosahu.

R 1200 GS Adventure reaguje sebevědomě na každou výzvu, a to zejména díky legendárnímu vodou chlazenému plochému 4dobému 2válci. Působivé jsou jeho parametry: 125 koní a 125 Nm točivého momentu vás nenechá nikde uvíznout.

Nenapodobitelný design R 1200 GS Adventure si zapamatujete okamžitě. Potěší vás také vylepšený komfort sedadla, ještě lepší ochrana proti větru a počasí a v neposlední řadě svalnaté vzezření celého motocyklu. Vybrat si můžete ze tří různých barev: matné Olive, matně modré metalízy Racing Blue či bílé Alpine White 3.

R 1200 GS Adventure. Udělá dojem. Kdekoliv.