SEZÓNA NIKDY NEKONČÍ

JEN NASTAL ČAS POSTARAT SE NEJEN O SEBE, ALE TAKÉ O SVŮJ MOTOCYKL.

Po dlouhém létě se spoustou dobrodružství a vysněných výletů přišla konečně řada na tvůj motocykl: mimo sezónu je ideální čas na servis, nářadí a novou výbavu, která zajistí tvoji bezpečnost při jízdě. Nabízíme vše, co potřebuješ k péči o sebe a svojí mašinu. U tvého oblíbeného prodejce BMW Motorrad mají připravené balíčky péče a servisních služeb a vše může začít – připravit, domluvit, provést servis*.

Nabídka od ACR auto, a.s.

S KONCEM SEZÓNY ZAČÍNÁ OBDOBÍ PÉČE

S KONCEM SEZÓNY ZAČÍNÁ OBDOBÍ PÉČE

S koncem sezóny to opravdu začíná: Nyní je čas dát tvému motocyklu péči, jakou si zaslouží. Využij naši službu zimního uskladnění, servis formou „Vyzvednutí a vrácení“ a „Diagnostiku zdarma“ (pro motocykly starší 5 let) a budeš mít jistotu, že tvoje mašina je i během chladného období v dobrých rukou. 

+ Zobrazit více

MIMO SEZÓNU: NEJLEPŠÍ ČAS PRO SERVIS, NÁŘADÍ A VÝBAVU

MIMO SEZÓNU: NEJLEPŠÍ ČAS PRO SERVIS, NÁŘADÍ A VÝBAVU

Chceš vědět, jak se nenudit mimo sezónu? Tento čas je ideální využít na důkladnou přípravu na nadcházející sezónu. Pořiď si nové jezdecké vybavení, připrav se na další dobrodružství a pečuj o svůj motocykl. Nabízíme ti tu nejlepší péči: BMW Motorrad Originální díly, doplňky pro individualizaci, oblečení a neomezené množství příslušenství pro dokonalý start do nové sezóny.

+ Zobrazit více

ALL INCLUSIVE PRO VAŠI MOTORKU

ALL INCLUSIVE PRO VAŠI MOTORKU

Nejvyšší kvalita BMW za nepřekonatelnou cenu chráněnou před inflací. 

+ Zobrazit více

Připrav svůj motocykl BMW na novou sezónu

BMW MOTORRAD

spinner