OPRAVDOVÁ SVOBODA NIKDY NEOMRZÍ.

Poznej naše ikonické modely řady BMW Heritage : TY PROSTĚ MUSÍŠ MÍT!

Nabídka od CarTec Ostrava, s.r.o.

Co vznikne, když se spojí to nejlepší z historie s tím nejlepším z budoucnosti? Motorky s věčně mladou duší. Naše modely BMW Heritage jsou mašiny plné síly, zabalené v nadčasovém designu. Jen čekají na příležitost předvést ti víc, než čekáš. Řada modelů R 18 vládne všem cestám s tím nejobjemnějším boxerem a nezkrotným odhodláním. S modely R NineT si nemusíš vybírat mezi výkonem a stylem. Dvě řady modelů, šest jedinečných mašin a jedna duše! Zažij pocit, kdy můžeš být tím, kým chceš! Začni psát historii své svobody s novými modely BMW Motorrad!

+ Zobrazit více

Vyber si svůj styl!

Duše motorky R 18

Duše motorky R 18

BMW Motorrad R 5 je původním mistrovským dílem motocyklové konstrukce z roku 1936. Jeho rám z kónicky tažených, částečně oválných trubek a dvouvačkový boxer z něj dělají průkopníka v historii motocyklů. Historie poháněná velkou duší. Jsi připraven seznámit se s touto ikonou?

+ Zobrazit více

Největší boxer od roku 1923

Největší boxer od roku 1923

Srdcem modelu R 18 je silný a působivý motor boxer. Ten je zároveň nejvýkonnějším dvouválcovým motorem typu boxer, jaký byl kdy v sériové výrobě motocyklů použit. Při jízdě pocítíš jeho jedinečný puls a sílu. Chceš vědět víc?

+ Zobrazit více

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Není lepší pocit, než jezdit na perfektní mašině - kromě toho, že při tom dobře vypadáš. Kolekce Heritage Ride & Style je víc než jen funkční výbava - je to vyjádření stylu. Je to dokonalá kombinace nadčasové módy smíšené s ultramoderními prvky. Styl, který vyjadřuje tvoji osobnost.

+ Zobrazit více

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Chceš motorku, která jasně ukáže tvoji jedinečnost? Varianta 719 ti nabízí možnost individualizovat svou motorku a dokonale ji přizpůsobit vlastnímu stylu. Objev naši mimořádně kvalitní, designově výraznou speciální výbavu, jako jsou exkluzivní laky a balíčky frézovaných dílů. Jsi připraven jasně definovat charakter a individualitu své motorky?

+ Zobrazit více

VÍCE NA TÉMA #SOULFUEL

#soulfuel znamená vždy si zachovat maximální vášeň a touhu objevovat. Příští vyjížďka totiž na sebe nenechá dlouho čekat.

+ Zobrazit více
spinner