LIMITOVANÁ NABÍDKA NEOMEZENÝCH DOBRODRUŽSTVÍ

BMW R 1250 GS A BMW R 1250 GS ADVENTURE MODELOVÝ ROK 2020 VČETNĚ BOČNÍCH A HORNÍCH KUFRŮ! ZVÝHODNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKA AŽ 44 000 KČ.

BMW GS zanechává stopy pneumatik v písku, prach na tvé bundě a vzpomínky ve tvém srdci… S limitovanou nabídkou BMW R 1250 GS a BMW R 1250 GS Adventure neexistují překážky. "Co si vezmeš s sebou na další cestu?" Cokoliv potřebuješ k dobývání neznámých krás a náročných výzev si můžeš sbalit díky BMW vario a hliníkovým bočním a horním kufrům.*

Nabídka od Cartec Praha, s. r. o.

BMW R 1250 GS LIMITOVANÁ NABÍDKA.

S JEŠTĚ VĚTŠÍ SNAHOU O DOBRODRUŽSTVÍ

S JEŠTĚ VĚTŠÍ SNAHOU O DOBRODRUŽSTVÍ

BMW R 1250 GS kombinuje výkon s působivou účinností. Ať už ve městě, na dálníci, nebo, samozřejmě, off-road: každý metr ti dává více svobody a zvyšuje potěšení z jízdy.

Nyní včetně bočních a horních kufrů BMW vario se zvýhodněním 37 000 Kč.*

+ Zobrazit více

BMW R 1250 GS ADVENTURE LIMITOVANÁ NABÍDKA.

CESTA JE CÍL

CESTA JE CÍL

BMW R 1250 GS Adventure je strvořen pro výzvy. Drsné cesty, nepříznivé podmínky a nejvzdálenější destinace nejsou pro královnu cestovních endur problém. 

Nyní včetně bočních a horních hliníkových kufrů BMW se zvýhodněním až 44 000 Kč.*

+ Zobrazit více

*Nabídka platná pro nové motocykly modelového roku 2020 u autorizovaných prodejců BMW Motorrad do vyprodání zásob. Nabídku není možné kombinovat s jinými nabídkami na modely BMW R 1250 GS a BMW R 1250 GS Adventure. Pro více informací kontaktuj svého prodejce BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

ŽHAVÉ CENY OBLÍBENÝCH PRODUKTŮ.

Aktuální kolekce za skvělé ceny!

Aktuální kolekce za skvělé ceny!

Ať si už vybereš přilbu na GS, designovou přilbu nebo vybraný oblek na enduro nebo cestovní mašinu, získáš příjemnou slevu 20 %* na tvůj nákup.
K dispozici jsou také sladěné rukavice, boty a oblečení do deště za skvělé ceny. 

Naše výrobky nabízejí bezpečné potěšení z jízdy po celý rok a optimální ochranu za každého počasí. Vysoce kvalitní, inovativní materiály a další detaily ti poskytnou komfort na tvých cestách.   
#makelifearide

*Doba platnosti akce: Od 1. září do 30. září 2020. Pouze u participujících BMW Motorrad dealerů. Platí na vybrané produkty do vyprodání zásob. Více informací získáš u svého partnera BMW Mottorad.

+ Zobrazit více
spinner