Nasedni a jeď

Ať už je tvoje cesta krátká, nebo dlouhá, prostě zatáhni za plyn a jeď! S našimi novými BMW modely Roadsterů.

Nabídka od Cartec Praha, s. r. o.

BMW G 310 R od 139 500 Kč

NEZASTAVITELNÝ, NEOHROŽENÝ, NEPORAZITELNÝ

NEZASTAVITELNÝ, NEOHROŽENÝ, NEPORAZITELNÝ

Všechno má svůj čas, jen ti ho BMW G 310 R umí hodně ušetřit. S technologií Ride by Wire tě suverénně proveze městem a dopraví i za jeho hranice, zatáčku po zatáčce. Zažiješ ryzí požitek z jízdy už od prvního otočení plynem. Ať už máš před sebou kilometrů 5 nebo 50, s touhle mašinou si užiješ každý naplno! Nečekej a jeď!

+ Zobrazit více

BMW F 900 R od 224 800 Kč

MILOVNÍK VÝZEV, OBJEVITEL

MILOVNÍK VÝZEV, OBJEVITEL

Tlukot srdce, zvýšený tep a touha po dobrodružství - pokud to vystihuje to, co cítíš, když sedáš na mašinu, seznam se s motorkou F 900 R! Ať už se chystáš na jakoukoliv cestu, s touhle divoškou zažiješ spoustu zábavy! Dynamický roadster přímo čeká na to, co na něj vymyslíš... Touhu mění ve vášeň a zážitky, co ti nikdo nevezme! Nasedni a jeď! 

+ Zobrazit více

BMW S 1000 R od 386 000 Kč

REBEL, ĎÁBEL

REBEL, ĎÁBEL

Neskutečná síla, kterou můžeš mít perfektně pod kontrolou. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Tahle mašina se nebojí zkrátka ničeho. Už jednoduše není cesty zpět, jednou si s ní začneš a nenechá tě přestat... Každou výzvu bere útokem! A co ty? troufáš si? 

+ Zobrazit více

BMW R 1250 R od 362 500 Kč

MULTITALENT

MULTITALENT

Nedělej kompromisy! Nasedni a užívej si každou vteřinu jízdy. Že chceš sdílet s někým tuhle vášeň z jízdy? R 1250 R to cítí stejně! Ideální pro projížďky při západu slunce, ale i pokud si budeš chtít zařádit. Proč multitalent? Nadčasový design, silný motor, nadupané a inovativní technologie, to všechno pod jednou kapotou!

+ Zobrazit více

Kontaktuj nás

Pro vice informací a cenovou nabídku nás kontaktujte.

Kontaktovat
spinner