Výrobní proces

Již od samého počátku jsme se zaměřili na harmonickou integraci součástí do celkového vzhledu motocyklu, což znamená, že všechny díly jsou skvěle zakomponovány do konceptu motocyklů řady R nineT a také K 1600 GT/GTL a R 1200 RT, a propůjčují tak motocyklu konzistentní a exkluzivní vzhled.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů, spojených s tradicí a uměleckým zpracováním, dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity. V našem konfigurátoru si svůj motocykl můžeš ještě dále vylepšit až na nejvyšší úroveň se speciálním vybavením, speciálními funkcemi a volitelným příslušenstvím a nechat si vše precizně namontovat těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

+ Zobrazit více

Laky Spezial

S novými laky Spezial propůjčíš svému motocyklu zvláštní auru. Díky technologii ultramoderních barev spolu s emocionálními detaily bude tvůj stroj králem silnice. Díky tradičním, ručně nanášeným linkám, nebo ručnímu nástřiku hliníkových nádrží se každý motocykl stává jedinečným. A to nejlepší – laky Spezial dokonale odpovídají veškeré speciální výbavě BMW Motorrad Spezial.

+ Zobrazit více

Option 719

S Option 719 získáváš kousek skutečné historie BMW Motorrad. Toto číslo bylo vždy používáno v našich berlínských závodech pro zakázkové výrobky. U Option 719 najdeš zvláštní výbavu, např. exkluzivně soustružené díly nebo vysoce kvalitní kovaná kola, která si můžeš objednat jako doplněk, montovaný přímo v továrně. Ale také volitelné doplňky, s nimiž bude tvůj motocykl nepřehlédnutelný na každé silnici.

+ Zobrazit více

HP díly

Vysoký výkon – to je něco pro ty, kteří hledají absolutní maximum. S vysoce kvalitními díly z karbonu, titanu a hliníku je každý motocykl jedinečný. Prvotřídní komponenty a díly pro zvýšení výkonu dodají tvému stroji na individualitě a extravaganci. S nimi dosáhneš té rozhodující setiny sekundy.

+ Zobrazit více

Obráběné díly

Pokud již vlastníš motocykl BMW a chceš si ho doladit podle svého vkusu, přizpůsob si jej pomocí obráběných dílů od designéra Rolanda Sandse.

 

+ Zobrazit více

#MAKEITSPEZIAL

Každý motorkář je jiný. Co se týče charakteru, ambicí a důvodů, proč především chceme jezdit na motocyklech. Důvodem k tomu je i náš vzhled samotný. Jsme všichni jedineční. Nejsme klony. Od každého z nás je tu jen jeden svého druhu. Tak proč bychom měli všichni jezdit na stejném motocyklu? Díky BMW Motorrad Spezial můžeš svůj charakter zdůraznit i na silnici.

+ Zobrazit více

Vždy na silnici

Vždy na silnici

Hing Yeung jezdí na 12 motocyklech

Pozor – na značky, připravit se na dobrodružství, start. Kdyby mohlo být po Hingovu, byl by na silnici pořád. Cestování, cestování a ještě další cestování. Na jednom z jeho 12 motocyklů. Není to žádné překvapení: Hing je doma všude, vždy otevřen světu. Narodil se v Hongkongu, vyrůstal v Holandsku a žije a pracuje v kalifornském Long Beach.    

+ Zobrazit více

Povyprávěla nám o ní její maminka

Povyprávěla nám o ní její maminka

Jennifer McCann prostě motorky miluje

Ale Jennifer už toho měla dost. Být vždy na zadním sedle motocyklu, to nebyl její styl. Je to žena akce. Dělá věci po svém. Před několika lety se sama spontánně naučila řídit, aby mohla jezdit na vlastním motocyklu, kdykoliv se jí zachce se projet. Chce mít čas pro sebe – být úplně sama. Uniknout před telefony, technologiemi a prací.

+ Zobrazit více

Muž mnoha kilometrů

Muž mnoha kilometrů

Brian Tinkler jezdí hodně na motorce

Pozéři. S tímhle druhem motorkářů neztrácí Brian čas. „Chcete-li slyšet můj názor, tak jsou na mě moc afektovaní,“ říká 60letý důchodce z jižní Kalifornie. Nestaví své jezdecké dovednosti příliš na odiv a nepotřebuje se chlubit svými schopnostmi. O svých jízdách Brian vůbec nemluví. Prostě jen jezdí. „Jízda sama o sobě je to jediné, na čem opravdu záleží,“ říká. Pokud možno rychlá jízda.

+ Zobrazit více

Nejsem usedlá maloměšťanda

Nejsem usedlá maloměšťanda

Kelsey Coppetti miluje vítr ve vlasech a svobodu jízdy

Začalo to s určitým uvědoměním. Kelsey žila v San Francisku, když si všimla, že na motorkách jezdí stále více žen. Pryč je ta doba, kdy se pouze muži proháněli městem na dvou kolech. Proč si na rozdíl od všech těch lidí ještě nekoupila motocykl? Ta myšlenka na nákup motocyklu ji nedala spát.

+ Zobrazit více

Jako namazaný blesk

Jako namazaný blesk

Nick Huber je rychlý jako přízrak

Jeho miláčkem jsou klasické motocykly BMW. Vždy si najde čas na projížďku. Zastaví se v malé restauraci, zaparkuje motorku před oknem a jí svůj burger, zatímco oddaně pokukuje po té své parťačce. Nick však miluje i to vzrušení, které rychlost přináší. Užíval si jej již na mnoha motocyklech. Přátelé mu neříkají „Blesk“ jen tak pro nic za nic. „Jsem rychlý jako přízrak,“ přiznává.

+ Zobrazit více
Pořiď si jej