Jaké jsou požadavky, pokud chcete používat doplňkové příslušenství Connectivity s displejem TFT?

1) Motocykl s volitelným příslušenství Connectivity 6AB,

2) Chytrý telefon a komunikační systém pro média a telefon od BMW Motorrad,

3) Aplikace Connected od BMW Motorrad pro navigaci založenou na chytrém telefonu pro telefony s iOS nebo Android.

Další poznámky: mohou se uplatnit poplatky dle tarifů pro mobilní data. Další informace o datových a roamingových tarifech získáte od poskytovatele mobilních služeb. Většina současných chytrých telefonů podporuje telefonní služby (režim hands-free), přehrávač médií (A2DP a AVRCP) a navigaci (SPP/iAP). Aplikace Connected od BMW Motorrad pro zařízení Apple s iOS od verze 10.3.1 nebo zařízení Android od verze 6.0.1. Typ a rozsah navigace závisí na technickém prostředí i na koncovém zařízení uživatele.  Navigaci lze použít jako součást aplikace Connected od BMW Motorrad, pokud bude BWM Motorrad přijímat mapová data a navigační služby od poskytovatele třetí strany, ale nejméně 3 roky od první registrace.

Které chytré telefony jsou kompatibilní s volitelným příslušenstvím Connectivity?

Většina současných chytrých telefonů podporuje telefonní služby (režim hands-free), přehrávač médií (A2DP a AVRCP) a navigaci (SPP/iAP). Aplikace Connected od BMW Motorrad pro zařízení Apple s iOS od verze 10.3.1 nebo zařízení Android od verze 6.0.1. 

Aplikace Connected je kompatibilní s následujícími zařízeními, například:

iOS: iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7

Android: Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Sony Experia Z5, Motorola Moto G, Motorola Moto X Style, LG G5, Huawei Mate 8, HTC Perfume

Se kterými komunikačními systémy Bluetooth v přilbě funguje volitelné příslušenství Connectivity?

Bluetooth spojení mezi displejem TFT a komunikačním systémem: kompatibilita je zaručena u komunikačního systému od BMW Motorrad. Díky používanému standardu bluetooth se předpokládá i úspěšné připojení s jinými komunikačními systémy bluetooth, které však značka BMW Motorrad nezaručuje. Nastavení hlasitosti pomocí multifunkčního ovládače pracuje pouze s komunikačními systémy od firmy BMW Motorrad.

Ve kterých zemích lze navigaci používat?

Aktuální navigační pokrytí s podrobnými mapovými daty:

Albánie, Alžírsko, Andorra, Angola, Argentina, Austrálie, Rakousko, Ázerbájdžán, Azorské ostrovy, Bahamy, Bahrajn, Baleárské ostrovy, Bělorusko, Belgie, Benin, Bolívie, Bosa, Botswana, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Kanárské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Normanské ostrovy, Chile, Kolumbie, Kostarika, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Dominikánská republika, Ekvádor, Egypt, Salvador, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Guadeloupe, Guatemala, Honduras, Maďarsko, Island, Indie, Indonésie, Írán, Irsko, Ostrov Man, Izrael, Itálie, Jamaika, Jordánsko, Kazachstán, Keňa, Kuvajt, Lotyšsko, Libanon, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Madeira, Malajsie, Malta, Mauritius, Mexico, Moldavsko, Monako, Černá hora, Maroko, Nizozemsko, Nová Kaledonie, Nový Zéland, Nikaragua, Nigérie, Norsko, Omán, Pákistán, Panama, Paraguay, Peru, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Portoriko, Katar, Réunion, Rumunsko, Rusko, Svatý Bartélemy, Saudská Arábie, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jižní Afrika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, Togo, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Spojené státy americké, Uruguay, Americké panenské ostrovy, Venezuela, Vietnam.

Je pro použití navigace nutné mít mobilní internetové připojení?

Mapové podklady pro všechny zahrnuté země a regiony je třeba stáhnout. Doporučujeme tak učinit na pevném internetovém připojení ještě před jízdou. Navigace bude fungovat s mapovými podklady i bez přístupu k mobilní síti pokud je na chytrém telefonu zapnutá GPS a Bluetooth. Mobilní data jsou nutná k použití dodatečných funkcí, jako například informace o dopravě.

Získává společnost BMW Motorrad prostřednictvím této aplikace nějaké osobní údaje?

Aplikace BMW Motorrad Connected neposílá žádné osobní údaje. Prosím pro získání dalších podrobností se seznam se zásadami ochrany osobních údajů přímo v aplikaci. 

Uslyším hlasové pokyny nebo hudbu z BMW Motorrad Navigatoru, když je můj komunikační systém v helmě připojený k displeji TFT?

Ne. Zvukový výstup BMW Motorrad Navigatoru lze použít jen v případě, že je Navigator přímo připojen ke komunikačnímu systému v helmě.

Praktické tipy

Připojení Bluetooth: vytvoření připojení Bluetooth, tzv. spárování displeje TFT s vaším mobilním přístrojem a komunikačním systémem BMW Motorrad je podrobně popsáno v příručce pro jezdce. V některých případech může být nutné spárování opakovat. Příručka pro jezdce také nabízí užitečné rady a řešení problémů v případě jakýchkoliv problémů.

Audio výstup: pro dosažení optimálního zvukového výstupu při poslechu hudby nebo telefonování je dobré nastavit úroveň výstupu zvuku na mobilním zařízení na maximum. Hlasitost zvuku při jízdě může být přímo regulována ovládáním hlasitosti pomocí komunikačního systému v helmě nebo multifunkčním ovládačem (při použití komunikačního systému BWM Motorrad).

Aplikace je k dispozici pro následující motocykly

spinner