C.A.R.E. znamená bezpečnost

C.A.R.E. znamená bezpečnost

Všechny helmy a kombinézy od společnost BMW Motorrad byly vyvinuty motocyklovými specialisty. Interní laboratoře a rozsáhlé testování zaručují splnění nejvyšších bezpečnostních normy celé kolekce. Střižný materiál používaný pro kombinézy BMW Motorrad nabízí vynikající oděruvzdornost v příslušných bodech ochrany. To je testováno ve vysoce realistických podmínkách v simulátoru pádu BMW: zde se na betonovém asfaltu simuluje pád a následné klouzání osoby s hmotností 75 kg při rychlosti až 100 km / h. Není problém: všechny bundy, kalhoty a kombinézy od BMW Motorrad jsou v bodech ochrany zesíleny dvojitou ochrannou vazbou a představují tak nejnovější generaci chráničů CE.

+ Zobrazit více

C.A.R.E. znamená inovaci

C.A.R.E. znamená inovaci

K tomu, abyste se stali průkopníkem na poli inovací, je třeba spousta dřiny: od modelového roku 2013 je například BMW Motorrad prvním výrobcem, který instaluje na všechny své motocykly ABS ve standardní výbavě. A společnost BMW Motorrad lze dávat za příklad, i pokud jde o vybavení jezdce. Cílem je dosáhnout optimálního řešení, které splňuje řadu různých požadavků na vybavení motocyklisty, prostřednictvím výzkumu, vývoje a neustálého hledání nejlepších materiálů a výrobků.

+ Zobrazit více

C.A.R.E. znamená pohodlí

C.A.R.E. znamená pohodlí

Aby bylo jezdecké vybavení opravdu bezpečné, musí splňovat také ergonomické požadavky. Právě proto jsou přilby BMW Motorrad obzvláště „tiché“ a oděvy jsou vybaveny inovačními větracími a membránovými systémy. Koneckonců, jezdci jsou schopni rychlé reakce, pouze pokud se cítí v pohodí za všech teplot a ve všech povětrnostních podmínkách. Kvalitu na úrovni C.A.R.E. nabízí pouze společnost BMW Motorrad, pro aktivní a pasivní silniční bezpečnost a pro bezstarostnou jízdu.

+ Zobrazit více

C.A.R.E. znamená kvalitu

C.A.R.E. znamená kvalitu

S většinou kusů z jezdeckého vybavení od společnosti BMW Motorrad najezdíte nesčetně kilometrů. Právě proto jsou důsledná kvalita a trvanlivost zásadními kritérii pro veškeré jezdecké vybavení s certifikací C.A.R.E. Při testech najedeme velké množství kilometrů, abychom objevili případné slabé stránky našich výrobků. Normu C.A.R.E. neuplatňuje žádný jiný výrobce: dodržení jejích pokynů zaručuje špičkovou kvalitu - od přilby až k podrážce.

+ Zobrazit více

Ještě více technologie zblízka

spinner