Navigace na bázi chytrého telefonu: ukázat cestu

Navigace na bázi chytrého telefonu: ukázat cestu

Použití doplňkového příslušenství Connectivity v kombinaci s aplikací Connected od BMW Motorrad usnadňuje každodenní navigaci - díky spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem budete jasně, spolehlivě a postupně nasměřováni k cíli pomocí šipek na displeji TFT. I v městských podmínkách je nový displej se šipkami intuitivní a účelný. Pokud není k dispozici žádná mobilní síť, lze pro navigaci použít také mapy offline. Pro náročné výlety můžete využít také osvědčenou aplikaci Navigator od BMW Motorrad, který je samozřejmě kompatibilní s TFT displejem.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Navigace

Telefonování je snadné i při jízdě

Telefonování je snadné i při jízdě

Kombinace přilby s komunikačním systémem BMW Motorrad a volitelným doplňkem Connectivity umožňuje uskutečňovat telefonní hovory během cesty. Jezdec má plný přístup k seznamu kontaktů svého chytrého telefonu pomocí TFT displeje a může volit a volat kontakty prostřednictvím multifunkčního ovládače. Příchozí hovory se také zobrazují na displeji a mohou být přijaty nebo odmítnuty jednoduchým pohybem ruky. Informace o jízdě, jako jsou rychlost a rychlostní stupeň, jsou vždy viditelné na jasném displeji díky jedinečné koncepci vizuálního displeje od BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Telefonní hovory

Connectivity poskytuje motocyklistům příležitost soustředit se na to, co je skutečně důležité: silnice čekající na to, až je objevíte.

Média: Uvolněná jízda s tou pravou písní

Média: Uvolněná jízda s tou pravou písní

Pomocí volitelného příslušenství Connectivity můžete na displeji TFT snadno přehrávat hudbu na svém chytrém telefonu. Připojení helmy ke komunikačnímu systému BMW Motorrad zajišťuje dokonalý tón. Pokud se vám nelíbí některá skladba, máte přímý přístup k funkci přeskakování dopředu / dozadu.    Pomocí komunikačního systému BMW Motorrad můžete také snadno nastavit hlasitost – a také funkci ztlumení – prostřednictvím multifunkčního ovladače. Takže každý jezdec ovládá svůj vlastní soundtrack ke své vlastní „roadmovie“.

+ Zobrazit více

Aplikace Connected od BMW Motorrad: další údaje o vozidle a více

Aplikace Connected od BMW Motorrad: další údaje o vozidle a více

S aplikací Connected od BMW Motorrad existuje ještě více možností připojení: navigace založená na chytrém telefonu vás povede rychle a postupně k cíli pomocí inovativních šipek na displeji TFT. Navíc si lze prohlížet důležité informace, jako je statistika jízdy, prostřednictvím aplikace Connected od BMW Motorrad. A kromě toho můžete také zaznamenávat trasy a přidávat k nim obrázky. Díky tomu si můžete uchovat digitální vzpomínky z každé jízdy. Funkce „First Mile“ (První míle) uloží místo, kde je váš motocykl zaparkován, abyste ho mohli snadno zase najít. S aplikací Connected od BMW Motorrad rovněž můžete sdílet všechny svoje trasy ve službě Rever sdílet s přáteli. Po spuštění si aplikaci Connected od BMW Motorrad můžete nainstalovat z obchodů Google a Apple.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Párování

Tak individuální jako jezdci: provedení displeje TFT

Charakter motocyklu je speciální. Aby se tento fakt zdůraznil, existují pro segmenty vozidel různá provedení.  

+ Zobrazit více

Aplikace je k dispozici pro následující motocykly

spinner