BMW Motorrad Days 2018

První ze světových a odvážných show
6. - 8. Čvc 2018
Garmisch-Partenkirchen, Germany

Tři dny flámování, ježdění a povídání: 18. ročník Dnů BMW Motorrad v Garmisch-Partenkirchenu, který se uskuteční od 6. do 8. července 2018, bude skutečným zážitkem pro každého motorkáře. Každoročně se na úpatí nejvyšší hory Německa setkává zhruba 40 000 motocyklových nadšenců, kteří se zde seznamují s novými produkty BMW Motorrad a objevují světovou špičku. Dotýkat se a zkoušet je samozřejmě dovoleno a můžeš si také udělat zkušební jízdu s nejnovějšími modely. Je zde také řada dalších atrakcí, včetně úchvatné kaskadérské show a vzrušujících odvážných kousků na motodromu. Jezdci, kteří chtějí vyzkoušet klikaté silnice a úzké serpentiny, se mohou přihlásit na některý z alpských výletů.  

+ Zobrazit více

Na této třídenní akci se podílí také mnoho partnerů společnosti BMW Motorrad. Na Dny Motorrad přijíždějí také milovníci tuningu s mnoha úpravami na svých motorkách a inspirují návštěvníky. Také celebrity to táhne do Garmisch-Partenkirchenu, kde se herci, zpěváci, profesionální motocyklisté, a dobře známí jezdci mísí s návštěvníky.

Okruh nadšenců milujících motocykly BMW neustále roste a na Dnech BMW Motorrad můžeš přímo cítit naprostou vášeň pro tuto značku. Staré tváře se mísí s nově příchozími, vedou odborné debaty, plánují další dobrodružství, sedí kolem ohně a poslouchají živou hudbu.  

+ Zobrazit více
Adresa
Hausberg
Am Hausberg 2
82467 Garmisch-Partenkirchen
Germany
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

Hlavní témata 2017

Hlavní témata 2017

Dny BMW Motorrad 2017 nadchly víc než 40 000 motorkářů.

Více informací
spinner