Glemseck 101 2017

Tři dny rock'n'rollu
1. - 3. Zář 2017
Leonberg, Germany
+ Zobrazit více

Dne 1. září 2017 vjede Glemseck 101 do dvanáctého kola. Akce se stala stálicí na evropské scéně café racerů. Každý rok míří tisíce návštěvníků do Leonbergu u Stuttgartu se svými speciálně upravenými motocykly a krásně naaranžovanými café racery. Uprostřed atmosféry rokenrolového festivalu prožívají fascinaci pro upravené a veteránské motocykly a sledují sprinty nejrychlejších strojů.  

+ Zobrazit více

Zábava na osmině anglické míle

Zábava na osmině anglické míle

Ochutnal krev a teď se znovu vrátí: závodník Nate Kern dorazí z USA, aby si zazávodil na osmině anglické míle se svým atypickým R nineT s názvem Goldrausch. A také soupeři oblíbence publika mají jméno a status: japonská legenda Kengo Kimura s Heiwa Scramblerem, Joy Lewis s Hell on Wheels Scramblerem, Giuseppe Roncen s Lowride NineT, Amelie Mooseder s upravenou motorkou VTR Customs s názvem Eddie 21 nebo Jens vom Brauck se Scramblerem One. Na furlongu není nic volného. Každopádně, zábavný faktor má nejvyšší prioritu.  

+ Zobrazit více

Z Leonbergu do Londýna

Z Leonbergu do Londýna

Z Glemsecku 101 až na setkání v legendárním Ace Café: V pondělí po festivalu skupina motorkářů vyrazí na Continental Run. Více než 1250 kilometrů na trase přes Černý les, Alsasko, Lucembursko, Belgii a Francii do Londýna, do místa narození Café Raceru. V sestavě na startu jsou mimo jiné Nate Kern, Joy Lewis a Hayden Roberts. Den příjezdu do Londýna je 7. září, a druhý den začne akce Ace Café Reunion s motorkářskou noční party v Ace.  

+ Zobrazit více

Kouř a zrcátka

Kouř a zrcátka

Již dvanáct let oslavuje obecenstvo v Leonbergu rychlé sprinty, dobrý starý Rock 'n' Roll a unikátní přestavby motorek. Co jedinečná a uvolněná atmosféra na Glemseck 101 představuje, se dozvíte z recenzí z předchozího roku - se spoustou lásky pro sprint. Absolutní nutnost pro přátele klasického boxera, stylového Café Raceru a ručně hrané muziky.  

+ Zobrazit více
Adresa
Glemseck 1
71229 Leonberg
Germany
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold
spinner