Festival Pure&Crafted 2021 v Berlíně

Hudba. Motorky. New Heritage.
17. - 18. Zář 2021
Berlín, Germany

Zas může zaznít rokenrol! Pěkně dlouhou dobu jsme se museli vzdát společných setkání – teď je opět na čase dopřát si živou hudbu, motorkářskou kulturu a New Heritage Lifestyle. A to si nejvíc užiješ s partou. Zapiš si tedy už teď do diáře 17. a 18. září. Tentokrát je místem konání nádherné místo – Letní zahrada (Sommergarten) výstaviště Messe Berlin.

Všechny další novinky a informace o našem setkání najdeš zde:

+ Zobrazit více

Konečně znovu živá muzika

Konečně znovu živá muzika

O extra porci festivalového pocitu se letos opět postarají skutečné perly živé hudby. Již nyní se můžete těšit na The Hives, Jake Bugg, Kadavar, Jupiter Jones a mnoho dalších umělců. Je zde naprogramována spousta rock'n'rollu, kytarových riffů a bicích.

+ Zobrazit více

Festivalový duch je spojen s motorkářským životním stylem

Mimo jeviště se všechno samozřejmě znovu točí kolem motocyklů a s tím souvisejícího životního stylu: v prostoru Wheels Area čekají úžasně přestavěné motorky na to, až si je pořádně prohlédneš.

Třešničkou na dortu v jedinečném programu festivalu Pure&Crafted je General Store. Středem pozornosti je zde kultura New Heritage, móda a lifestylové doplňky.

Chybět samozřejmě nebudou ani vybrané nápoje a rozmanitá nabídka jídel. Díky tomu můžeš festival Pure&Crafted zažít skutečně všemi smysly.

Už se nemůžeme dočkat, až si budeme společně užívat živou muziku, vzájemně se inspirovat, vyměňovat si zkušenosti a prostě se bavit. V tomto duchu: brzy na viděnou v Berlíně.

+ Zobrazit více
Adresa
Sommergarten Berlin
14055 Berlin
Německo
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold
spinner