Pure & Crafted Festival 2017

Hudba, motorky, nové kulturní dědictví
26. - 27. Srp 2017
Berlin, Germany

Rock 'n' Roll v Rummelsburgu

Rock 'n' Roll v Rummelsburgu

Nové místo, staří přátelé: po dvou letech v Berlíně Postbahnhof se bude příští festival Pure&Crafted konat 26. a 27. srpna 2017 v historické elektrárně Rummelsburg. S průmyslovým šarmem typickým pro Berlín je historické místo na řece Sprévě ideálním místem pro dva dny plné dobové kultury, hudby a upravených motorek. Po festivalu Pure&Crafted 2015 není pochyb: hudba a motorky jednoduše patří k sobě. Název festivalu říká vše: milovníci ryzí, přímočaré, nepřizdobené kytarové hudby si přijíždějí pro opravdový zážitek již na třetí festival, který se může pochlubit ještě dalšími mezinárodně uznávanými vystupujícími. Tentokrát bude o festivalové neděli více pozornosti věnováno motorkám a novému dědictví. Bude zde habaděj akcí týkajících se motorkářského životního stylu, s nesčetnými upravovateli motorek, projížďkami na motocyklech a dětským programem. Ale jedna věc je jistá: V neděli bude také spousta hudby. Zní to dobře? Pak tam přijeď!

+ Zobrazit více
Adresa
Altes Kraftwerk Rummelsburg
Rummelsburger Landstraße 2
12459 Berlin
Germany
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

Motocykly

Motocykly

Milovníci upravených motorek budou na festivalu Pure&Crafted unešeni řadou uznávaných firem pro custom úpravy motorek. Velké firmy v tomto oboru, jako jsou Krautmotors, Nagel Motors, Urban Motor a Berham Customs, vystavovaly již na minulých festivalech. Nové místo má prostor pro ještě více vystavovatelů.

BMW Motorrad Truck má také nádherné upravené a koncepční motorky, zatímco v BMW Motorrad Workshopu budou práce na současných zakázkových projektech. Vedle v obchodě BMW Motorrad najdeš nejnovější vybavení a příslušenství pro motocykly. Pro zkušební jízdy je k dispozici výběr ze současných modelů. Úžasný Motodrom se také vrátí a poprvé nebudou dvě, ani tři, ale čtyři BMW R 25/0 budou jezdit  současně na „Stěně smrti“. Aby sis zapamatoval tuto událost na dlouhou dobu, můžeš se zvěčnit ve fotoboxu, upravit si své vlastní obrázky a vzít je s sebou!

+ Zobrazit více

Hudba

Hudba

Rocková hudba a zvuk boxeru: zvuk kapel se bude mísit s výrazným hučením dvouválcových motorů, což v historické elektrárně Rummelsburg vytvoří jedinečnou fúzi zvuků. Program je stanoven. A je impozantní. Na hlavní scéně bude americká kapela Interpol servírovat nejlepší post-punk a mnoho dalších kapel to rozjede na hlavní scéně a na scéně Motodrome. Hudební spektrum se bude pohybovat od psychedelické elektroniky přes po punkové hymny až po un-plugged hrané akustické písně.

+ Zobrazit více

Nové dědictví

Nové dědictví

(Nové) dědictví od hlavy až k patě: pokud hledáš oblíbené příslušenství, zajdi do obchodu General Store na festivalu Pure&Crafted. Najdeš zde vše od dobových bot a nadčasové módy až po šperky a doplňky k vybavení motorkářů. A pokud potřebuješ správný účes pro tvůj nový styl, stačí se zastavit u holiče. Palivo pro tělo bude na festivalu k dispozici všude: stánky a kamiony s jídlem budou vyhovovat všem chutím, od zdravé výživy až po vydatnou pouliční kuchyni.

+ Zobrazit více

Vstupenky na festival 2017 Pure & Crafted jsou nyní v prodeji.#pureandcrafted

Recenze

Berlín tančí v rytmu boxeru

Hudba, motorky a New Heritage na festivalu Pure&Crafted.

Postindustriální prostředí staré pošty se stalo na víkend centrem Berlína. Na festival Pure&Crafted sem dorazilo více než 8 000 milovníků upravených a klasických motorek - bylo vyprodáno. Berlínská scéna vzdala hold „čisté a řemeslné“ práci v její nejčistší podobně za podmanivého zvuku hudby Mando Diaoa a High Flying Birds Noela Gallaghera. Pokračování příště ... Uchvacující tlukot srdce boxerových motoirů se mísí s dunivou baskytarou a nezaměnitelným hlasem britské popové legendy Noela Gallaghera.

Více informací

Kolekce BMW Ride & Style

Kolekce BMW RIDE

Potěšení z jízdy, které nezná hranic. To znamená hlad po dobrodružství. Ale také to znamená být připraven na všechno. S kolekcí BMW Motorrad RIDE jste kompletně připraveni vyrazit. Kdykoliv a za jakéhokoliv počasí. Za jakýmkoliv dobrodružstvím.

Objevte nyní

Kolekce BMW STYLE

S kolekcí BMW Motorrad STYLE můžeš vyrazit i mimo silnici. Modrá/bílá/červená. Je to vášeň. Cítíš to. Silnice tě volá. Zve tě. Je to tvůj závod. Každý den. Vstaň a jdi a vyhraj si den pro sebe. Není to však ten nejrychlejší, kdo určuje závod. Jedna věc se v závodě počítá především: týmová práce. Cítíš to v každém vlákně - jsi součástí komunity BMW Motorrad.

ZJISTIT VÍC
spinner