Pro lásku k motorkám

Když se úpravy motorek změní v životní styl.

Není to jen vůně benzínu a zvuk motorů, které fascinují nadšence motocyklů na Pure&Crafted; jsou to i jednotlivá umělecká díla - ruční práce a neuvěřitelná pozornost k detailu. Na festivalu najdeš spoustu dobré hudby, nevšedních motocyklů a povídání ve společnosti dalších motorkářů. Najdeš zde sbírku upravených strojů, které jinde nenajdeš.

Berham Customs

Berham Customs

Berham Customs je místo, kde se vyrábějí výjimečné motocykly. Žádný návrh není použit dvakrát. Kluci z dílny v Berlíně jsou přesvědčeni: „Něco krásného můžete udělat ze všeho, co má dvě kola.“ Spolu s KRT Framework, Berham Customs navrhuje, vyrábí a prodává malosériovou řadu upravených dílů pod společnou značkou #bhckrt. V současné době se soustředí na dvouválce BMW - to je zřejmé i na Pure&Crafted.  

+ Zobrazit více

Herzbube

Herzbube

Udržování starých dobrých motocyklových stylů na živu - o tom je Herzbube Motorcycles. Oživováním někdejších motocyklů chce berlínská firma přinést rozmanitost do ulic a vytvářet kreativní impulsy. Motorkáři jsou součástí tohoto procesu, protože člověk a stroj jsou považováni za jeden celek. Herzbube se zaměřuje na klasické motocykly od dvacátých let do konce sedmdesátých let. Na Pure&Crafted to bude stará škola!  

+ Zobrazit více

Karoo

Karoo

Karoo Motorcycles je zakázková dílna pro motocykly, která se specializuje na upravování moderních klasických motocyklů tak, aby vyhovovaly osobnosti a stylu jezdce. Jméno „Karoo“ pochází z polopouštní oblasti na náhorní plošině v Západním Kapsku v Jižní Africe, která se může pochlubit některými z nejlepších motocyklových tras na silnicích i v terénu. Gadso Hautmans, který pochází z oblasti Západního Kapska, založil Karoo Motorcycles v Hamburku jako projekt na částečný úvazek. Nabízí zákazníkům možnost jezdit na neoklasickém motocyklu s moderní technikou, ale se silným individuálním charakterem a výjimečným designem. Vítejtna Pure&Crafted!

+ Zobrazit více

Kradwahn

Kradwahn

Kradwahn je skupina motocyklových nadšenců z německého regionu Münsterland. Jejich hlavním impulsem je vášeň pro kovový šrot, který má to, co je potřeba, aby se stal skutečným pokladem. Komunita Kradwahn se vydává na projížďky, navštěvuje motorkářské akce, soutěží ve sprinterských závodech a především: upravuje motorky. Ve svých garážích upravují většinou motorky BMW ze šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých let. Ty jsou přeměňovány na individuální vozidla s čistou estetikou a láskou k detailům. To se perfektně hodí na Pure&Crafted.  

+ Zobrazit více

Krautmotors

Krautmotors

V dřívějších bitvách o nejlepší motorky a nejrychlejší muže to byli „Krautové“, kdo byl vždy o krok napřed. A o tom je Krautmotors: historicky rozvíjené tradice smíšené se stylem naší doby. S tímto heslem upravené motocykly Krautmotors vybočují z řady. Jejich motocykly jsou neporovnatelně jedinečné a motorkáři po nich dlouhá léta baží.

Nekonvenčně a jedinečně vymezují také svůj nový projekt: motorku s podpisem Pure&Crafted, kterou Rolf Reick upravil při vývoji elektrického maxi-skútru C BMW Motorrad. Tuto motorku dokončí a odhalí na letošním Pure&Crafted. 

+ Zobrazit více

KRT Framework

KRT Framework

KRT Framework není dílna v běžném slova smyslu. Je to manufaktura, která vyrábí individuální ručně vyráběné dopravní prostředky tradičním způsobem. Ve spolupráci s Berham Customs, KRT Framework navrhuje, vyrábí a prodává malosériovou řadu upravených dílů pod společnou značkou #bhckrt. Současné zaměření je na dvouválcové motorky BMW. Na festivalu Pure&Crafted předvádějí svou klasickou řemeslnou tvorbu spojenou se specializací na motocykly.

+ Zobrazit více

Motorworld

Motorworld

Tři kluci z Berlína slíbili svou oddanost velmi zvláštnímu druhu cirkusu. Jako velvyslanci motocyklové kultury žijí podle ideálu, který je víc než „jen“ jízda na motorce. Žijí životní styl podle vlastního výběru, který se skládá z několika důležitých složek. Jejich láska k upraveným motorkám je základem této vášně a základem každého nového dobrodružství. Z tohoto důvodu mají určitě příběhy, které mohou vyprávět na festivalu Pure&Crafted.  

+ Zobrazit více

Omega Kraftrad

Omega Kraftrad

Mnoholeté praktické zkušenosti dělají ze čtyři nadšenců do motocyklů ze společnosti Omega Kraftrad odborníky ve svém oboru. Ve své dílně stavějí a rekonstruují motorky. Na Pure&Crafted představují fascinující upravené motorky, a také oblečení a náhradní díly.

+ Zobrazit více

The Curves

The Curves

S velkým množstvím koňských sil oslavuje motorka „jen pro ženy“, nazývaná The Curves (Křivky) ženskou stranu motocyklu a scénu zakázkových úprav motocyklů. V souladu s mottem „nadšení pro dobrodružství“ se tyto dámy ve věku od 25 do 50 let scházejí na projížďky a jimi organizované opravářské workshopy. V roce 2016 založily tyto dámy akci Petrolettes, která oslavuje životní styl moderních motorkářek. Je čas, aby žena promluvila na Pure&Crafted.  

+ Zobrazit více

Urban Motor

Urban Motor

Urban Motor je daleko od šílených snah o úspěchy. Na rozdíl od toho jsou tito berlínští kluci známí svými exkluzivními motocykly vyrobenými ze starého a nového kovu. Tradiční hodnoty, ale vždy nejmodernější - takhle si žijí svůj sen uprostřed Berlína. Tradiční řemeslné zpracování a čistá estetika jsou jejich největší vášní. Uvidíme, jaká překvapení má Urban Motor připravena na letošní festival Pure&Crafted.  

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vhodné motocykly

spinner