BMW Motorrad Race Trophy

Březen 2017
25. - 26. Bře 2017
Cape Town, South Africa

Zahájení sezóny Super GP Champions Trophy v Killarney

Zahájení sezóny Super GP Champions Trophy v Killarney

Jihoafrická Super GP Champions Trophy.

Jihoafrická trofej šampionů SuperGP (RSA SBK) je největší seriál motocyklových závodů kontinentu s obrovským mediálním zájmem. Každý rok sem jezdí závodníci se svými BMW S 1000 RR pro titul třídy SuperGP.

Třídy „SuperGP“ a „SuperMaster“ jsou v rámci jihoafrické SuperGP Champions Trophy. Celkově se koná 8 podniků a 16 závodů nejméně ve čtyřech jihoafrických provinciích, aby našli šampióna Jižní Afriky. Seriál bude zahájen 25. března 2017 na závodní dráze Killarney Raceway v Kapském Městě, kde bude závodit 13 závodníků na BMW S 1000 RR na okruhu o délce 3 267 km.

+ Zobrazit více
Adresa
South Africa
7439, Cape Town
6 Potsdam Rd
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner