BMW Motorrad Race Trophy

Duben 2017
12. - 16. Dub 2017
Le Mans, France
The FIM Endurance World Championship (EWC) is the most important endurance series worldwide in motorbike racing. The season’s highlights are the two French 24-hour races “24h Le Mans” and “24h Paul Ricard“ as well as the 8 hours of Suzuka, which is part of the championship at all times since 1980. Each team is composed of two or three riders per bike who alternate during pit stops. On Saturday 15th of April the 40th edition of the 24 Heures Motos opens in Le Mans. Annually almost 60 teams take up the challenge on the Bugatti circuit near Paris. The prestigious race two times around the clock promises to be very open with the arrival of new machines and international riders. Among them also several BMW Teams looking forward to see the checkered flag after 24h.
Place Luigi Chinetti 72019 Le Mans

24 hodin Le Mans

24 hodin Le Mans

Mistrovství světa vytrvalostních motocyklů FIM

Mistrovství světa vytrvalostních motocyklů (EWC FIM) je nejdůležitější sérií vytrvalostních závodů po celém světě. Nejvýznamnějšími podniky sezóny jsou dva francouzské 24hodinové závody „24h Le Mans“ a „24h Paul Ricard“, a 8hodinovka v Suzuce, která je součástí šampionátu nepřetržitě od roku 1980. Každý tým je složen ze dvou nebo tří jezdců, kteří se na motorce střídají během zastávek v boxech.

V sobotu 15. dubna se v Le Mans otevírá 40. ročník 24 Heures Motos. Každoročně přijme výzvu k souboji na okruhu Bugatti nedaleko Paříže téměř 60 týmů. Prestížní závod na dvakrát 12 hodin slibuje, že bude velmi otevřený díky příchodu nových strojů a zahraničních jezdců. Mezi nimi je také několik týmů BMW, které se těší, že po 24 hodinách uvidí cílovou vlajku s šachovnicí.

+ Zobrazit více
Adresa
Place Luigi Chinetti
72019 Le Mans
France
NAVIGOVAT external-link-arrow-slim Created with Sketch.

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner