BMW Motorrad Race Trophy

Duben 2017
12. - 16. Dub 2017
Le Mans, France

24 hodin Le Mans

24 hodin Le Mans

Mistrovství světa vytrvalostních motocyklů FIM

Mistrovství světa vytrvalostních motocyklů (EWC FIM) je nejdůležitější sérií vytrvalostních závodů po celém světě. Nejvýznamnějšími podniky sezóny jsou dva francouzské 24hodinové závody „24h Le Mans“ a „24h Paul Ricard“, a 8hodinovka v Suzuce, která je součástí šampionátu nepřetržitě od roku 1980. Každý tým je složen ze dvou nebo tří jezdců, kteří se na motorce střídají během zastávek v boxech.

V sobotu 15. dubna se v Le Mans otevírá 40. ročník 24 Heures Motos. Každoročně přijme výzvu k souboji na okruhu Bugatti nedaleko Paříže téměř 60 týmů. Prestížní závod na dvakrát 12 hodin slibuje, že bude velmi otevřený díky příchodu nových strojů a zahraničních jezdců. Mezi nimi je také několik týmů BMW, které se těší, že po 24 hodinách uvidí cílovou vlajku s šachovnicí.

+ Zobrazit více
Adresa
Place Luigi Chinetti
72019 Le Mans
France
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner