BMW Motorrad Race Trophy Events

Červenec 2017
7. - 9. Čvc 2017
Monterey, United States
The MotoAmerica AMA/FIM North American Road Racing Series (AMA) is a professional motorcycle racing series sanctioned by the AMA and FIM North America. The primary goal of the AMA is to reinvigorate motorcycle racing in North America, reintroducing the most exhilarating motorsport in history to fans while grooming a new generation of American and international racers for the world stage.
1021 Salinas Hwy Monterey, CA 93940 USA

Laguna Seca

Laguna Seca

Severoamerický seriál závodů silničních motocyklů MotoAmerica AMA/FIM.

Severoamerický seriál závodů silničních motocyklů MotoAmerica AMA/FIM (AMA) je profesionální série závodních motocyklů uznávaná asociacemi AMA a FIM Severní Amerika. Primárním cílem AMA je oživení motocyklových závodů v Severní Americe, opětovné představení nejvíce vzrušujícího motoristického sportu historie fanouškům, a příprava nové generace amerických a zahraničních závodníků na světovou scénu.

Série MotoAmerica se 7.-9. července opět podělí o závodní okruh Mazda Raceway Laguna Seca v okrese Monterey v Kalifornii se závodníky série World SBK. Slavná Vývrtka, ošemetná kombinace levé a pravé zatáčky po dlouhé rovince v Laguna Seca je vždy dobré místo pro akční a vzrušující fotky.

+ Zobrazit více
Adresa
1021 Salinas Hwy
Monterey, CA 93940
USA
NAVIGOVAT

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více