BMW Motorrad Race Trophy Events

Červenec 2017
7. - 9. Čvc 2017
Monterey, United States

Laguna Seca

Laguna Seca

Severoamerický seriál závodů silničních motocyklů MotoAmerica AMA/FIM.

Severoamerický seriál závodů silničních motocyklů MotoAmerica AMA/FIM (AMA) je profesionální série závodních motocyklů uznávaná asociacemi AMA a FIM Severní Amerika. Primárním cílem AMA je oživení motocyklových závodů v Severní Americe, opětovné představení nejvíce vzrušujícího motoristického sportu historie fanouškům, a příprava nové generace amerických a zahraničních závodníků na světovou scénu.

Série MotoAmerica se 7.-9. července opět podělí o závodní okruh Mazda Raceway Laguna Seca v okrese Monterey v Kalifornii se závodníky série World SBK. Slavná Vývrtka, ošemetná kombinace levé a pravé zatáčky po dlouhé rovince v Laguna Seca je vždy dobré místo pro akční a vzrušující fotky.

+ Zobrazit více
Adresa
1021 Salinas Hwy
Monterey, CA 93940
USA
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner