BMW Motorrad Race Trophy

Červen 2017
3. - 9. Čer 2017
Douglas, Isle Of Man
The Tourist Trophy on the Isle of Man enjoys a very high prestige under riders and fans. Winning riders will never be forgotten. Beside the professionals also newcomers join the event every year, to take the challenge of the famous road course. With a length of 37,733 mi, uncountable curves, top speeds of more than 300 km/h, passing curbstones and walls the race is not only a challenge for the riders, but also a hardness for the material.
Douglas Isle of Man

Isle of Man TT

Isle of Man TT

BMW Combined Road Race Challenge - TT IOM.

Závod Tourist Trophy na ostrově Man má velmi vysokou prestiž mezi jezdci i fanoušky. Vítězní jezdci nebudou nikdy zapomenuti. Vedle profesionálů se této akce každoročně účastní i nově příchozí, kteří přijali výzvu známého silničního okruhu. Tento závod o délce 37,733 mil, s bezpočetnými zatáčkami, nejvyššími rychlostmi více než 300 km/h, projížděním kolem obrubníků a zdí je výzvou nejen pro jezdce, ale i pro odolnost materiálu.

Po slavných vítězstvích Michaela Dunlopa a Iana Hutchinsona na BMW v roce 2016 je S 1000 RR také v roce 2017 považován za nejvýkonnější motocykl a porazit BMW na TT bude velmi obtížné. 

+ Zobrazit více

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategorie iniciovaná společností BMW Motorrad pro BMW Motorrad Race Trophy a zahrnuje pět nejznámějších silničních závodů na světě: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionální silniční závodníci na motorkách BMW S 1000 RR mají možnost získat body do BMW Motorrad Race Trophy v třídách Superbike, Superstock a otevřená třída.

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner