BMW Motorrad Race Trophy

Červen 2017
3. - 9. Čer 2017
Douglas, Isle Of Man

Isle of Man TT

Isle of Man TT

BMW Combined Road Race Challenge - TT IOM.

Závod Tourist Trophy na ostrově Man má velmi vysokou prestiž mezi jezdci i fanoušky. Vítězní jezdci nebudou nikdy zapomenuti. Vedle profesionálů se této akce každoročně účastní i nově příchozí, kteří přijali výzvu známého silničního okruhu. Tento závod o délce 37,733 mil, s bezpočetnými zatáčkami, nejvyššími rychlostmi více než 300 km/h, projížděním kolem obrubníků a zdí je výzvou nejen pro jezdce, ale i pro odolnost materiálu.

Po slavných vítězstvích Michaela Dunlopa a Iana Hutchinsona na BMW v roce 2016 je S 1000 RR také v roce 2017 považován za nejvýkonnější motocykl a porazit BMW na TT bude velmi obtížné. 

+ Zobrazit více

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategorie iniciovaná společností BMW Motorrad pro BMW Motorrad Race Trophy a zahrnuje pět nejznámějších silničních závodů na světě: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionální silniční závodníci na motorkách BMW S 1000 RR mají možnost získat body do BMW Motorrad Race Trophy v třídách Superbike, Superstock a otevřená třída.

+ Zobrazit více
Adresa
Douglas
Isle of Man
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner