BMW Motorrad Race Trophy

Květen 2017
12. - 14. Kvě 2017
Imola, Italy
The FIM Superbike World Championship (WSBK) features the elite class of production-based racing motorcycles. The world’s best riders inspire fans with thrilling race action in the races around the globe. Compared to standard road models, World Superbike machines are allowed certain modifications in exhaust system, engine management, suspension, brakes and a number of engine parts. A motorcycle is only homologated for the FIM Superbike World Championship if it is also produced in certain quantities (500 units) as production line model.
Fratelli Rosselli, 2 4002 Imola Italy

World SBK a Superstock 1000 v Imole

World SBK a Superstock 1000 v Imole

World SBK a STK 1000.

Mistrovství světa FIM superbiků (WSBK) představuje elitní třídu produkčních závodních motocyklů. Nejlepší jezdci na světě inspirají fanoušky napínavým závoděním v závodech po celém světě. Ve srovnání se standardními silničními modely mají stroje World Superbike povoleny určité změny ve výfukovém systému, řízení motoru, zavěšení, brzdách a v řadě částí motoru. Motocykl je pro mistrovství světa FIM Superbike homologován pouze tehdy, pokud se vyrábí také v určitém množství (500 ks) jako model z výrobní linky.

Jezdci BMW Jordi Torres a Markus Reiterberger vstoupí do druhé sezóny s italským závodním týmem Althea BMW Racing a navštíví „Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari“ v Imole v 5. kole série World SBK. 

+ Zobrazit více

Mistrovství Evropy FIM Superstock 1000 (STK 1000) má velké pole mezinárodních závodníků a vzejde z něj několik budoucích mistrů světa. Stejně jako většina mezinárodních a národních mistrovství také STK 1000 aktivně podporuje a rozvíjí konkurenci mezi produkčními motocykly.

Ve vzrušujícím šampionátu vyhrál závodník BMW Raffaele de Rosa v roce 2016 pohár FIM Superstock 1000 Cup. Z tohoto důvodu 9 závodníků věří ve výkonnost BMW S 1000 RR. 

+ Zobrazit více
Adresa
Via Rosselli Fratelli, 2
40026 Imola BO
Italy
NAVIGOVAT external-link-arrow-slim Created with Sketch.

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě. 

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport. 

+ Zobrazit více
spinner