BMW Motorrad Race Trophy

Květen 2017
12. - 14. Kvě 2017
Imola, Italy

World SBK a Superstock 1000 v Imole

World SBK a Superstock 1000 v Imole

World SBK a STK 1000.

Mistrovství světa FIM superbiků (WSBK) představuje elitní třídu produkčních závodních motocyklů. Nejlepší jezdci na světě inspirají fanoušky napínavým závoděním v závodech po celém světě. Ve srovnání se standardními silničními modely mají stroje World Superbike povoleny určité změny ve výfukovém systému, řízení motoru, zavěšení, brzdách a v řadě částí motoru. Motocykl je pro mistrovství světa FIM Superbike homologován pouze tehdy, pokud se vyrábí také v určitém množství (500 ks) jako model z výrobní linky.

Jezdci BMW Jordi Torres a Markus Reiterberger vstoupí do druhé sezóny s italským závodním týmem Althea BMW Racing a navštíví „Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari“ v Imole v 5. kole série World SBK. 

+ Zobrazit více

Mistrovství Evropy FIM Superstock 1000 (STK 1000) má velké pole mezinárodních závodníků a vzejde z něj několik budoucích mistrů světa. Stejně jako většina mezinárodních a národních mistrovství také STK 1000 aktivně podporuje a rozvíjí konkurenci mezi produkčními motocykly.

Ve vzrušujícím šampionátu vyhrál závodník BMW Raffaele de Rosa v roce 2016 pohár FIM Superstock 1000 Cup. Z tohoto důvodu 9 závodníků věří ve výkonnost BMW S 1000 RR. 

+ Zobrazit více
Adresa
Via Rosselli Fratelli, 2
40026 Imola BO
Italy
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě. 

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport. 

+ Zobrazit více
spinner