BMW Motorrad Race Trophy

Listopad 2017
16. - 19. Lis 2017
Macao, China

Macau Grand Prix

Macau Grand Prix

BMW combined Road Race Challenge

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategorie iniciovaná společností BMW Motorrad pro BMW Motorrad Race Trophy a zahrnuje pět nejznámějších silničních závodů na světě: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionální silniční závodníci na motorkách BMW S 1000 RR mají možnost získat body do BMW Motorrad Race Trophy v třídách Superbike, Superstock a otevřená třída. V letech 2015 a 2016 zanamenala značka BMW v Macau historický triple na stupních vítězů. V roce 2017 bude výzva ještě vyšší. Mezi úzkými svodidly na okruhu v Macau jezdci závodí rychlostí více než 250 km/h. Kdo skončí první po 12 kolech? 

Je to poslední závod BMW Combined Road Race Challenge v Macau, ale také poslední závod BMW Motorrad Race Trophy 2016. To znamená, že to bude poslední možnost, aby BMW závodníci posbírali body pro své individuální pořadí v Race Trophy. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner