BMW Motorrad Race Trophy

Září 2017
23. - 24. Zář 2017
Frohburg, Germany

Finále sezóny IRRC ve Frohburgu

Finále sezóny IRRC ve Frohburgu

Mezinárodní road racingové mistrovství.

Mezinárodní road racingové mistrovství (IRRC) je známá série silničních závodů v Evropě organizovaná společností Motorsportclub Hamove (Nizozemsko), Motorsportclub K.V. Oostende (Belgie) a Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. (Německo). Od roku 2010 se mistrovství IRRC (dříve pod jménem „Pohár tří národů“) každým rokem rozrůstá a stává se jednou z nejdůležitějších součástí evropské scény silničních závodů.

Koncem října série opět končí. Při posledním závodě v sezóně je to poslední příležitost pro velké množství závodníků BMW, aby získali body do BMW Motorrad Race Trophy. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim
Adresa
Am Dreieck
04654 Frohburg
Germany
NAVIGOVAT external-link-arrow-bold

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner