BMW Motorrad Race Trophy

Září 2017
23. - 24. Zář 2017
Frohburg, Germany
Die International Road Racing Championship (IRRC) ist eine anerkannte Straßenrennserie in Europa, welche vom holländischen Motorsportclub Hamove, dem belgischen Motorsportclub K.V. Oostende und dem deutschen Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. organisiert wird. Seit die IRRC 2010 aus dem damaligen Drei-Nationen-Cup hervorging, hat sich die Meisterschaft inzwischen zu einem festen Bestandteil der europäischen Road Racing Szene etabliert.
Am Dreieck 04654 Frohburg Deutschland

Finále sezóny IRRC ve Frohburgu

Finále sezóny IRRC ve Frohburgu

Mezinárodní road racingové mistrovství.

Mezinárodní road racingové mistrovství (IRRC) je známá série silničních závodů v Evropě organizovaná společností Motorsportclub Hamove (Nizozemsko), Motorsportclub K.V. Oostende (Belgie) a Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. (Německo). Od roku 2010 se mistrovství IRRC (dříve pod jménem „Pohár tří národů“) každým rokem rozrůstá a stává se jednou z nejdůležitějších součástí evropské scény silničních závodů.

Koncem října série opět končí. Při posledním závodě v sezóně je to poslední příležitost pro velké množství závodníků BMW, aby získali body do BMW Motorrad Race Trophy. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Race Trophy

Pravděpodobně nejvíce inovativní projekt v motocyklových závodech.

Hlavním pilířem programu zákaznických závodů BMW Motorrad Motorsport je absolutně jedinečný projekt v oblasti motocyklových závodů po celém světě: BMW Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad pomocí Race Trophy předefinovává standardy v závodech zákazníků a rok 2017 je již čtvrtou sezónu pravděpodobně nejvíce inovativní série motocyklových závodů na světě.

+ Zobrazit více
K BMW Motorrad Race Trophy
Adresa
Am Dreieck
04654 Frohburg
Germany
NAVIGOVAT external-link-arrow-slim Created with Sketch.

Nejnovější zprávy.

Nejnovější zprávy.

Svět BMW Motorrad Motorsport se rychle vyvíjí a přitom přináší vzrušující závodní a emotivní příběhy. Dostávejte od nás stále aktuální zprávy a získejte přehled o fascinujícím světě BMW Motorrad Motorsport.

+ Zobrazit více
spinner