Pravidelné dojíždění, nebo si prostě jen občas vyrazit? S motocykly BMW C 400 GT a BMW C 400 X se město mění v tvůj parkour. Můžeš si vybrat: dynamicky a sportovně, nebo snad raději elegantně? Na obou to zvládneš stabilně a bez vibrací – díky novému systému Ride by Wire. Který se k tobě hodí nejlíp?

+ Zobrazit více

Objevování nových koutů

Objevování nových koutů

Spontánní vyjížďky do jiných částí města nebo pravidelné dojíždění: Model C 400 X tě provede rychle a obratně hustým provozem i úzkými uličkami. S tímto skútrem poznáš své město z jiné stránky. Intuitivně, odhodlaně, živě.

 

+ Zobrazit více

Rozšiř si okruh

Rozšiř si okruh

Pohodové jízdy městem nebo výlety za jeho hranice: tento skútr tě bez vibrací, pohodlně a suverénně doveze do příštího cíle. Možnosti jsou neomezené – cestu určuješ ty, pohon zajišťuje C 400 GT.

 

+ Zobrazit více

Na cestách vždy propojené

Na cestách vždy propojené

Tvůj chytrý telefon, tvoje přilba a tvůj skútr: díky BMW Connectivity jsou propojené v jeden celek. Velký 6,5palcový TFT displej zajišťuje minimální rozptylování a maximální množství informací. Multiovladač ti poskytuje intuitivní ovládání: můžeš měnit melodie, volat cestou přátelům nebo šipkovým zobrazením navigace Turn-by-Turn navigovat do dalšího cíle – pokaždé #PluggedToLife.

+ Zobrazit více

Praktické, flexibilní, moderní

Praktické, flexibilní, moderní

Nové brašny naší Black Collection vytvářejí na tvém novém skútru místo.  Lze je rozšířit, jsou nepromokavé a složené se dají úsporně uložit. Další výhoda: nové brašny je možné pomocí adaptérů namontovat na různé modely BMW Motorrad. Praktické to je zejména v případě, že cestuješ na různých motorkách BMW.

+ Zobrazit více

Budoucnost městské mobility

Model BMW Motorrad Definition CE 04

Vyzkoušej, jak model BMW Motorrad Definition CE 04 podporuje naši vizi městské mobility.

K Definition CE 04
spinner