Stále na cestě a ultra flexibilní: scéna Urban Mobility oslavuje nový model CE 02. Perfektní pro mobilní styl života. Ale není to elektroskútr – nedá se prostě zaškatulkovat. Proto zakládá vlastní segment: eParkourer. Městským prostředím se pohybuje rychle, flexibilně a obratně, téměř jako parkourový běžec. Agilní společník s velkou misí. Elektrický. Ekologický. Jednoduše nasedni a zažij ducha #PluggedToLife.

 

+ Zobrazit více
„ 

NEJSKVĚLEJŠÍ ZPŮSOB, jak se pohybovat městem.

 “
Jako parkourový běžec na dvou kolech: eParkourer CE 02 od BMW Motorrad.

Time to move

Naskoč

Na motocyklu CE 02 mohou vyjet téměř všichni. Už od 15 let s řidičským oprávněním skupiny AM jako pro mopedy s objemem motoru 50 cm3. Na motorce můžeš vyrazit také s řidičským průkazem pro osobní vozidla nebo s oprávněním skupiny A1.

Vítej na hřišti

CE 02 boří vizuální pravidla. Nová řeč tvarů poutá pozornost – tak vypadá pravá zábava při jízdě. Vizuálně hlasitý, a zároveň elektricky tichý. Revoluční. Ikonický. Ekologický přístup může být stylový.

Explore the city

Pohybuje se městem jako parkourový běžec: rychle, obratně a flexibilně. Agilním stylem jízdy a vlastním charakterem zakládá eParkourer nový segment a bere město útokem.

Fast forward

Je to na něm vidět: CE 02 je nabitý energií. Už jeho stylový tvar slibuje 100% potěšení z jízdy. Proužkový design je velmi, velmi svěží. A pokud přece někdy potřebuje pauzu, akumulátor se opět rychle nabije z běžné 220V zásuvky. Na variantě s omezeným výkonem můžeš s řidičským oprávněním skupiny AM jezdit už od 16 let.

+ Zobrazit více
Tento eParkourer elektrizuje město: CE 02 od BMW Motorrad

Objev CE 02

Chceš vzít své město útokem a přitom se přesouvat ekologicky? Zjisti vše o stylovém, obratném modelu eParkourer.

K modelu CE 02

Více o #PluggedToLife

spinner