S modelem BMW Motorrad Definition CE 04 se nám podařilo dát naší vizi mobility ve městě tvář. A jakou! Jeho progresivní design signály nejen vytváří, ale také je vysílá: například na tvůj chytrý telefon. Následné propojení motorkáře, motocyklu a okolí hraje v případě modelu Definition CE 04 zásadní roli. Emisím navzdory – motocykl Definition CE 04, který jezdí na elektřinu, se totiž bez nich zcela obejde. Ryzí záležitost, která ve změti výškových budov metropolí slibuje nefalšované potěšení z jízdy.

+ Zobrazit více

Naší vizí bylo vytvořit moderní, progresivní motocykl, který se dokonale hodí pro život ve městě.

 “

Edgar Heinrich

Head of BMW Motorrad Design

Naše pojetí zítřka

Naše pojetí zítřka

Jak chceme v budoucnu cestovat z místa A do místa B? Jak budeme dojíždět z domova do práce a naopak? Kdyby záleželo jen na nás, tak přesně takhle. Motocykl BMW Motorrad Definition CE 04 dokazuje, jak spolu harmonicky ladí chytrá mobilita, design orientovaný na budoucnost a ryzí potěšení z jízdy.

+ Zobrazit více

Přesně podle tvých představ

I oblečení k modelu Definition CE 04 je stejně pokrokové jako samotný motocykl. Například bunda je vybavená neviditelnými chrániči a vysoce funkční ochranou proti povětrnostním vlivům. Doplňkové světlovody zvyšují viditelnost a bezpečnost. A díky funkci indukčního nabíjení budeš mít vždy dostatek energie pro svůj digitální den.

+ Zobrazit více

Díky Plugged to Life můžeš zcela pohodlně prožívat kdekoli svůj digitální život... to platí dokonce i pro tvoje oblečení, které je v tomto ohledu ještě komfortnější.

 “

Edgar Heinrich

Head of BMW Motorrad Design

Více o tématu Urban Mobility

spinner