Vzrušující rozmanitost pro dobrodruhy, objevitele a nadšence: naše řada GS se rozrostla o tři nové členy. Ať už plánuješ víkendový trip se svými nejbližšími přáteli, chceš dobýt terén sám pro sebe, nebo rovnou celý svět, s těmito modely ti nic nestojí v cestě. Zjisti, který motocykl se nejlépe hodí k tobě a tvým plánům a prozkoumej všechny důležité detaily.

+ Zobrazit více
„ 

Hungry for more Adventure

 “

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS

Nové BMW F 800 GS tě vždy podpoří, ať bude trasa jakákoli. Díky výkonnému, novému motoru a četným upgradům je ideální pro krátké i delší dobrodružství. Sbal si tašku, vezmi přátele a zažij #SpiritOfGS na vlastní kůži.

+ Zobrazit více

BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

Ven z všedního dne, kupředu do terénu: BMW F 900 GS je perfektní motorka pro všechny, kteří hledají výzvu. Přes kameny a štěrk, větrem a vodou, hlubokými příkopy a přes vysoké kopce – toto enduro je prostě perfektní pro jedinečné zážitky.

+ Zobrazit více

BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

Jsi připraven na dobrodružství? BMW F 900 GS Adventure rozhodně je. Doprovodí tě na cestě kolem světa, různými podnebnými pásy a nadmořskými výškami. Zažij vzrušující výpravy, aniž by ses vzdal nezbytného komfortu. Ať sám, nebo ve dvou, na krátký trip nebo dlouhou cestu.

+ Zobrazit více

Více ze #spiritofgs

spinner