Jízda na motocyklu je životní styl a podle našeho názoru ten nejkrásnější! Aby sis mohl užívat BMW Motorrad od hlavy až k patě, nabízíme oblečení, které se dokonale hodí k tvému motocyklu – navrženo motorkáři pro motorkáře. Také v našem vybavení pro motorkáře 2021 najdeš opět skvělé outfity, doplněné o inteligentní funkce pro tvoji bezpečnost. Což takhle  malá ochutnávka? Tak tady je!

+ Zobrazit více

Nejde nám jen o to, abychom vytvářeli technicky dokonalé oblečení pro motorkáře: musí také dobře vypadat – na motocyklu i vedle něj.

 “

Andy Dukes

Město patří tobě. A aby to tak i zůstalo, připravili jsme pro tebe stylové oblečení, které je více než vhodné pro výzvy metropole. Snoubí se zde moderní design s chytrými funkcemi a neviditelnou technologií zabezpečení. To vše jen s jediným cílem: neomezeným potěšením z jízdy ve velkoměstě.

+ Zobrazit více

Unikněte šedi každodenního života – ne však své komfortní zóně. Díky našemu pohodlnému oblečení na cesty budete vždy připraveni na dobrodružství. Vaši maximální ochranu a zároveň absolutní flexibilitu zaručují  špičkové materiály a 40 let zkušeností. Další jízda může začít.

+ Zobrazit více

Pocta ležérním, starým časům – s moderní interpretací a vysokým leskem. Díky našemu vybavení pro motorkáře vynikne tvoje individualita – aniž bychom samozřejmě rezignovali na bezpečnost. Dobývej ulice svým stylem!

+ Zobrazit více

Svět je tvoje hřiště. Žádná ulice není dostatečně široká a dlouhá? Nevadí, tvá touha žádnou cestu nepotřebuje. Objevuj vše neznámé a my ti v tom budeme kdykoli naplno pomáhat. Užívej si maximální volnost pohybu a nejlepší ochranu za každého počasí. Dobrodružství může začít.

+ Zobrazit více

Naše aktuální kolekce

spinner