Jízda na motorce je životní postoj s mnoha aspekty: od zážitků v komunitě přes tvůj zcela osobitý styl až po ryzí chuť objevovat. Pro kompletní požitek z motocyklu BMW ti nabízíme oblečení, které dokonale sedí k tvé vášni. Ať už jsi na cestách kdekoli a jakkoli. Vyvinuto motorkáři pro motorkáře. V naší nové kolekci najdeš outfity, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají – a skvěle budeš vypadat i ty.

+ Zobrazit více

Máme opravdu spoustu skvělých nových výrobků, ale také pár novinek mezi našimi klasickými kousky.

 “

Markus Pfister

Head of Gear & Garment BMW Motorrad

Užij si město. A to přesně podle svého gusta. Na cestě do práce, nebo na pohodovou večeři. Naše oblečení znamená víc než jen kráčet s dobou: chytré funkce a neviditelné bezpečnostní technologie se snoubí s lehkými materiály a absolutním komfortem při nošení – pro největší požitek z jízdy v metropoli.

+ Zobrazit více

Heritage a vintage: pohodové staré dobré časy ještě zdaleka nekončí. Kdo by to měl vědět líp než ty – a samozřejmě my: protože u našeho vybavení pro motorkáře se snoubí nejvyšší kvalita materiálu s ryze řemeslným zpracováním a čistým designem. Přitom však nerezignujeme na bezpečnost, ale staráme se o to, abys mohl vyjádřit přesně svůj styl.

+ Zobrazit více

Na konci dne bude tvoje jízda jen tak pohodlná, jak pohodlná je výstroj, v níž cestuješ: to jsou naše poznatky z více než 40 let zkušeností. Proto u našeho oblečení na cesty dbáme na nejvyšší kvalitu a bezpečnost, promyšlený komfort a praktickou funkčnost. Ať si každý kilometr užiješ za každého, jakkoli nepříznivého počasí.

+ Zobrazit více

Od sportovních výzev až po nekompromisní touhu po dobrodružství: za vlastními hranicemi a horizontem chceš vždycky ještě o kousek dál? Rádi ti budeme dělat společnost. S naší výstrojí máš vždycky tu nejlepší ochranu, užiješ si maximální volnost pohybu a objevíš svět za každého počasí.

+ Zobrazit více

Přejít na outfity sezóny

Hoďte na sebe oblečení a naskočte na motorku

Očekávání je ta nejkrásnější radost – a hned za ní samozřejmě radost z jízdy. Zde už teď najdeš všechny outfity a vybavení pro svou sezónu 2022. Dlouho neváhej a koukni na to.

Přejít na vybavení pro motorkáře BMW Motorrad
spinner