Ať už se chystáš urazit ohromující počet kilometrů, prozkoumat odlehlý terén, pohodově plout po okresních silnicích, vzít City útokem, nebo otestovat své limity na závodní dráze, za tvůj zážitek z jízdy do velké míry spoluodpovídá tvoje výbava řidiče. Naše kolekce Riders BMW Motorrad splňuje naše vysoké nároky na bezpečnost a pohodlí. Díky vysoce kvalitním materiálům a vynikajícím střihům stanovuje nová měřítka. Rovněž co se týče vzhledu, šlápli naši designéři opět na plyn a vnesli na scénu mimo jiné nové barvy.

+ Zobrazit více

UŠETŘETE AŽ 12 500 Kč

Čím více nakoupíte, tím větší je sleva! Podívejte se nyní na naši nejnovější kolekci BMW Motorrad a ušetřete až 12 500 Kč na své oblíbené kousky. Jste připraveni vyrazit stylově? 

  • *25 000,-: sleva  3 500,-  
  •   35 000,-: sleva    6 000,-  
  •   50 000,-: sleva  10 000,-  
  •   60 000,-: sleva  12 500,-  

*Nabídka je platná pouze na zboží skladem u participujících prodejců.

+ Zobrazit více

Vyvinuto motorkáři pro motorkáře: kolekce Riders Gear od BMW Motorrad v sobě spojuje bezpečnost, komfort a styl.

 “

To nejlepší ze street stylu

V městském prostředí se pohybuješ nejraději na svém skútru nebo elektrickém eParkoureru. Rychle, obratně a flexibilně mezi svými cíli ve městě. Naše výbava ti přitom poskytne perfektní podporu. V silničním provozu tě zviditelní a je dobře vidět i mimo tvůj stroj. K tomu nejlepšímu z kolekce #PluggedToLife patří bundy Tokyo Connect Gore-Tex a Singapore, kalhoty London s protektory na bocích a kolenou nebo super lehké sneakers Seoul.

+ Zobrazit více

To nejlepší pro komfort na cestách

Dálka tě magicky přitahuje: tato kolekce má pro tebe na skladě několik triků, které zajistí, že se budeš na dlouhých trasách cítit pohodlně a vůbec nebudeš chtít ze své cestovní motorky sesednout. Zaklínadlem pro vynikající ochranu, příjemný střih a volnost pohybu je kombinace materiálů. Některé materiály jsou vodotěsné, jiné prodyšné a na těch pravých místech se uplatnil strečový materiál. K tomu nejlepšímu z kolekce #RideAndShare patří mimo jiné přilba System 7 Carbon Evo, bunda a kalhoty Aravis Air nebo vodotěsné kalhoty Gerlos.

 

+ Zobrazit více

To nejlepší pro velké dobrodružství

Strmé kopce, uvolněné kamení, nestálý písek – v terénu se dá zažít notná dávka nepohodlí. Proto děláme vše pro to, aby ses ve své výbavě cítil naprosto v pohodě. Kolekce #SpiritOfGS je jako stvořená pro jízdu ne enduru v drsném terénu. K tomu nejlepšímu patří mimo jiné bunda a kalhoty GS Rallye Gore-Tex a GS Puna Gore-Tex s vyztužením na místech ohrožených při pádu, stejně jako boty GS Competition, které vydrží i těžké podmínky – tak jako ty.

 

+ Zobrazit více

To nejlepší pro výkonnostní ambice

Na své motorce Performance jedeš vstříc další výzvě. Při tvé honbě po milisekundách musí vše sedět na milimetr přesně. Očekáváš, že ti tvoje výbava zajistí maximální volnost pohybu a současně nejvyšší možnou ochranu. Kolekce #NeverStopChallenging byla navržena přesně za tímto účelem. K tomu nejlepšímu patří integrální přilba M Pro Race a bunda Downforce s koženými strečovými vsadkami a protektory.

 

+ Zobrazit více

To nejlepší ze stylu Heritage

Svou motorku Heritage miluješ hlavně pro její neopakovatelný, nostalgický vzhled. Abys za svou motorkou vizuálně nezůstal pozadu, navrhli jsme odpovídající výbavu pro fanoušky #Soulfuel. Patří k ní například bunda Mitte nebo boty Treptow Gore-Tex, v nichž budeš mít v každé situaci skvělou postavu. Kromě vyladěného klasického stylu splňují všechny části nejvyšší bezpečnostní požadavky pro použití na motocyklu.

 

+ Zobrazit více

Kolekce Riders Gear 2024 od BMW Motorrad

Objev veškerou výbavu řidiče od BMW Motorrad.

Přejít na výbavu řidiče
spinner