Naše nové touringové modely jsou zárukou pohodového příjezdu a nekompromisních zážitků z jízdy – pohodlně, dynamicky a v plné síle. Ať už cestuješ sám, nebo ve dvou, jsi na jednodenním výletě, nebo vyrážíš na delší cestu: legendární šestiválec nabízí suverénní cestovní zážitky a perfektní výkon na cestách – od pohodové jízdy až po dynamickou jízdu klikatými serpentinami.

Kokpit je přitom zcela zaměřen na tebe a tvé potřeby. Jeho velký 10,25“ barevný TFT displej určuje měřítka u navigace. Nový audiosystém 2.0 nabízí dokonalý zvuk a nové zvukové dimenze. A nový full LED světlomet je v celém svém rozsahu funkce absolutní špičkou.

+ Zobrazit více
Lorem Ipsum

Tyto čtyři motocykly jsou mistrovskými touringovými kousky od společnosti BMW Motorrad.

 “

Timo Resch

Viceprezident pro prodej a marketing BMW Motorrad

Detailní fotografie K 1600 GT
Dynamické snímky motocyklu K 1600 GT za jízdy

K 1600 GT a K 1600 GTL

K 1600 GT a K 1600 GTL

S modely K 1600 GT a K 1600 GTL se zatáčky a kilometry stávají pohodovým zážitkem – k dispozici je dokonce i automatické vyvážení jízdní polohy. S pouhým malým pootočením zápěstí však pocítíš neodolatelný posun legendárního šestiválce kupředu a zažiješ dynamický výkon na cestách v čistém provedení. Motocykl K 1600 GTL nabízí značný komfort a rozsáhlou výbavu. Je koncipován pro cestovatelský zážitek pro dvě osoby.

+ Zobrazit více

Získáš veškerý komfort a rychlé zážitky z jízdy, jaké si jen můžeš přát.

 “

Timo Resch

Viceprezident pro prodej a marketing BMW Motorrad

Motocykly K 1600 B a K 1600 Grand America

Motocykly K 1600 B a K 1600 Grand America

Ležérní styl baggeru s výraznou protáhlou linií. Již na pohled oba stroje slibují uvolněnou jízdu. A přesto můžeš kdykoli probudit točivý moment zvýšený na 180 Nm a užívat si nekompromisní sílu šestiválců. Motocykl K 1600 Grand America zaujme rozsáhlou výbavou: stupačky, horní kufr s opěradlem, další dva boxy a k tomu loketní opěrky pro tvůj doprovod a vysoký větrný štít zajistí cestovní komfort pro dva.

+ Zobrazit více
Motocykl K 1600 B v detailu a za jízdy
Zaparkovaný motocykl K 1600 B jako zvláštní model Option 719 Midnight z profilu

Speciální model Option 719 Midnight

Speciální model Option 719 Midnight

Ve variantě Option 719 Midnight jsou motocykly BMW K 1600 B a BMW K 1600 Grand America v pravém slova smyslu jedinečné. Vaše díly karoserie jsou zušlechtěny nákladným vodním transferovým tiskem – v sériové výrobě motocyklů dosud něco jedinečného. Každý motocykl je díky pečlivé grafické přípravě, preciznímu provedení a čistě ruční práci skutečným unikátem – se zdobením s motivem galaxie s přibližně 340 000 hvězdičkami. Nechybí ani řada dalších špičkových prvků vybavení, jako je například speciálně navržené sedlo.

+ Zobrazit více

#Rideandshare – Zde cesta pokračuje

spinner