Mezinárodní GS Trophy 2018

Mongolsko volá

Oficiální teaser mezinárodní GS Trophy 2018.

Kvalifikace

První krok na naší cestě k dobrodružství

První krok na naší cestě k dobrodružství

Ukažte nám co umíte! Chcete-li se účastnit off-road dobrodružství, musíte nejprve prokázat své jezdecké dovednosti v národní kvalifikaci. Dvoudenní kvalifikace jsou otevřené pro všechny zájemce; nepotřebujete zvláštní množství dřívějších jezdeckých zkušeností. Můžete se účastnit jako amatéři, pokud máte svou vlastní motorku BMW. Úkoly jsou takového rázu, aby vás bavily.

+ Zobrazit více

Budete muset zvládat také těžké programy na silnici a v terénu, pracovat jako tým a absolvovat navigační zkoušku. Povinné jsou také základní technické znalosti. Výzvy budete absolvovat na svém vlastním BMW; GS pro finální zkoušku vám BMW Motorrad poskytne GS. Pokud v kvalifikaci pro International GS Trophy 2018 uspějete a budete patřit k národnímu týmů spočívajícího ze tří jezdců, zajistí vám BMW Motorrad pro dobu trvání soutěže mimo jiné GS a oděv. 

+ Zobrazit více

Nasajte dobrodružství

Nasajte dobrodružství

Mezinárodní soutěž GS Trophy 2018 je zkouškou síly pro člověka i motorku. Všichni jezdci GS milují zvláštní typ motocyklu: můžete jít absolutně kamkoliv. Možná že se nemůžete účastnit Mezinárodní GS Trophy 2018, ale pociťujete v sobě duch GS. V tomto případě pro vás máme řešení: BMW Motorrad organizuje individuální motorkářská dobrodružství pasující k vašim jezdeckým dovednostem. Zkušení instruktoři nabízí výcvikové kurzy zvláště pro GS. V nabídce je široká paleta workshopů s túrami, které vám poskytují příležitost ochutnat vzduch dobrodružství a ponořit se hlouběji do světa GS. Portfolio GS je velmi rozmanité, s něčím pro každého, ať už jste začátečníkem nebo pokročilým jezdcem. Ať už žijete kdekoliv. Protože neexistují žádné limity, když se jedná o vás a vaše GS.

+ Zobrazit více

Lidé a místa

Lidé a místa

Skauti jsou nadšeni. Prozkoumali Mongolsko a ví přesně: Dokonalé dobrodružství GS závisí na vás, nezávisle na tom, jestli se účastníte mezinárodní GS Trophy 2018 nebo vás láká touha po dalším dobrodružství. Vdechněte duch GS v centrální Asii.

+ Zobrazit více

GS TROPHY 2016

Víc off-road to už nebude

Víc off-road to už nebude

Krásné, impozantní krajiny nechávají srdce každého motorkáře tlouct rychleji. Mezinárodní GS Trophy dosud zavedla účastníky až do Tunisu, Jižní Afriky, Patagonie, Kanady a do Thajska. Na první GS Trophy startovalo pět týmů. Na poslední soutěži se jich už účastnilo devatenáct. A nejen to, u off-road dobrodružství nejde jen o kluky: v roce 2016 se k ním připojil vůbec první ženský tým. Jejich neoblomný soutěživý duch a briliantní jezdecký talent rychle získal přízeň diváků.

+ Zobrazit více

Projíždět řekami, manévrovat své GS přes zlomené mosty, vyčarovat týmový duch. Jízda po prašných trasách, bahnitých silnicích a kamenitých stezkách. Mezinárodní GS Trophy 2018 je nepochybně jedna z největších výzev off-road na světě – a vy se můžete účastnit. Nezáleží, jestli jste amatér. Stačí, že jste dostatečně fit, aktivujete své dovednosti a svou inteligenci a projevíte neúprosný bojový duch, a už toto dobrodružství zvládnete. 

+ Zobrazit více
Ohlédnutí za GS Trophy 2016

gs-trophy

Další příběhy, které by tě mohly zajímat
Vybrané motocykly