Mezinárodní GS Trophy 2018

Mongolsko volá

Objevuj svět. Prozkoumej neznámé. Vytvářej pevná přátelství. A postav se na své GS jakékoliv výzvě. Mezinárodní závod GS Trophy je motocyklovým dobrodružstvím, které klade celý svět k tvým nohám. Týmy z celého světa bojují proti sobě ve velmi náročných denních etapách a v řadě speciálních úkolů a prožijí si svůj životní závod od 3. do 10. června 2018.

Fascinace se stále prohlubuje

Fascinace se stále prohlubuje

Společnost BMW Motorrad pořádá tuto akci pro motorkářské dobrodruhy každé dva roky, a to již od roku 2008. Nádherné krajiny rozbuší srdce každého motorkáře. Do dnešního dne zavedla mezinárodní GS Trophy její účastníky až do Tunisu, Jižní Afriky, Patagonie, Kanady a Thajska. V prvním ročníku mezinárodní soutěže GS Trophy startovalo 5 týmů. Té poslední se zúčastnilo 19 týmů. A co víc, dobrodružství v terénu už není jen pro kluky: v roce 2016 se poprvé zapojil první ženský tým. Jejich neochvějný soutěživý duch a brilantní jezdecký talent ohromil diváky. V Mongolsku se utkají dokonce dva mezinárodní ženské týmy.

+ Zobrazit více

Tvrdé výzvy

Pouze ti, kteří předem absolvovali kvalifikaci, mohou reprezentovat svou zemi, a zúčastnit se mezinárodní GS Trophy v roce 2018 v Mongolsku. Na příznivce endur čekaly velké výzvy: manévrovali svoje GS přes rozbitý most, projížděli hlubokým pískem a zdolávali kamenitá říční koryta a kmeny stromů. Navíc museli splnit navigační cvičení s GPS, kvízové otázky o GS a technické výzvy, jako je výměna pneumatiky v daném časovém limitu.

+ Zobrazit více

Oficiální teaser mezinárodní GS Trophy 2018.

Týmy

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Poznej všechny týmy, které se kvalifikovaly na mezinárodní GS Trophy 2018.

+ Zobrazit více

Do Mongolska se kvalifikovaly dva ženské týmy

Do Mongolska se kvalifikovaly dva ženské týmy

Po čtyřech dnech soutěžení v Country Trax Off Road Riding Academy v Jihoafrické republice se do šestého závodu BMW Motorrad International GS Trophy, který se bude konat v Mongolsku v červnu roku 2018, kvalifikoval nejenom jeden, ale hned dva ženské týmy. Vzhledem k vysokému standardu jezdeckých dovedností, nadšení a týmového ducha se BMW Motorrad rozhodl spontánním způsobem „zdvojnásobit“ počet jezdců, a vzít do Mongolska hned šest motorkářek.

+ Zobrazit více

Objevuj

Lidé a místa

Lidé a místa

Skauti jsou nadšeni. Prozkoumali Mongolsko a ví přesně: Dokonalé dobrodružství GS závisí na tobě, nezávisle na tom, jestli se účastníš mezinárodní GS Trophy 2018 nebo tě láká touha po dalším dobrodružství. Vdechni ducha GS v centrální Asii.

+ Zobrazit více

Projeď si trasu GS Trophy

Projeď si trasu GS Trophy

Závidíš účastníkům mezinárodní GS Trophy 2018 a rád by sis trasu sám projel? Můžeš si svůj sen splnit: Enduro Park v Andalusii ti nabízí jedinečnou příležitost odřídit 2 200 kilometrů přes fascinující přírodu Mongolska na originálním motocyklu GS Trophy 2018, strávit noc v typických jurtách a seznámit se s kulturou kočovníků.

+ Zobrazit více

Nasaj dobrodružství

Nasaj dobrodružství

Možná že se nemůžeš účastnit Mezinárodní GS Trophy 2018, ale pociťuješ v sobě ducha GS. V tomto případě pro tebe máme řešení: BMW Motorrad organizuje individuální motorkářská dobrodružství pasující k tvým jezdeckým dovednostem. Zkušení instruktoři nabízí výcvikové kurzy zvláště pro GS. V nabídce je široká paleta workshopů s túrami, které ti poskytují příležitost zakusit dobrodružství a ponořit se hlouběji do světa GS. Portfolio GS je velmi rozmanité, s něčím pro každého, ať už jsi začátečníkem nebo pokročilým jezdcem. Ať už žiješ kdekoliv. Protože neexistují žádné limity, když se jedná o tebe a tvoje GS.

+ Zobrazit více

gs-trophy

GS TROPHY 2016

Víc off-road to už nebude

Víc off-road to už nebude

Krásné, impozantní krajiny nechávají srdce každého motorkáře tlouct rychleji. Mezinárodní GS Trophy dosud zavedla účastníky až do Tunisu, Jižní Afriky, Patagonie, Kanady a do Thajska. Na první GS Trophy startovalo pět týmů. Na poslední soutěži se jich už účastnilo devatenáct. A nejen to, u off-road dobrodružství nejde jen o kluky: v roce 2016 se k ním připojil vůbec první ženský tým. Jejich neoblomný soutěživý duch a briliantní jezdecký talent rychle získal přízeň diváků.

+ Zobrazit více

Projíždět řekami, manévrovat své GS přes zlomené mosty, vyčarovat týmový duch. Jízda po prašných trasách, bahnitých silnicích a kamenitých stezkách. Mezinárodní GS Trophy 2018 je nepochybně jedna z největších výzev off-road na světě – a ty se můžeš účastnit. Nezáleží, jestli jsi amatér. Stačí, že jsi dostatečně fit, aktivuješ své dovednosti a svou inteligenci a projevíš neúprosný bojový duch, a už toto dobrodružství zvládneš. 

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner