SPOLEČNĚ JSME SILNĚJŠÍ

Jak sponzoři přispívají na mezinárodní GS Trophy

Offroadové dobrodružství na GS Trophy přináší náročné požadavky jak na jezdce, tak i na jeho stroj. Nejenom, že jsou potřeba robustní a spolehlivé GS motorky, ale také je třeba mít perfektní výbavu pro jezdce a mašinu. Naštěstí má BMW Motorrad na své straně spolehlivé partnery, kteří znatelně přispívají k úspěchu této unikátní akce jejich produkty a zkušenostmi.  

Metzeler

Metzeler

METZELER je oficiálním dodavatelem pneumatik pro BMW Motorrad Int. GS Trophy již od roku 2008. Všechny motorky, které budou použity při závodu, budou vybaveny pneumatikami METZELER KAROO™ 3. Tyto pneumatiky s vysokým výkonem jsou vyvinuty tak, aby zajistily vynikající trakci v terénu, pravidelně se opotřebovávaly (tedy vydržely více kilometrů), a zajišťovaly vysokou úroveň stability při jízdě na silnici. METZELER KAROO™ 3 jsou perfektní pro nejnáročnější motorkářská dobrodružství, a proto jsou tou nejlepší volbou pro použití v mezinárodní soutěži GS Trophy. METZELER KAROO™ 3 jsou nejlepší enduro pneumatiky do terénu i mimo něj. 

+ Zobrazit více

Shell

Shell

Od mongolských stepí po venkovské silnice ve tvé domovské zemi. Ať už miluješ řízení kvůli výkonu nebo vyzýváš své schopnosti – Shell sdílí tvoji vášeň. Spojili jsme se s některými z nejúspěšnějších řidičů v automobilové a motocyklové historii. Každý den se snažíme prosazovat technologické inovace a poskytovat našim zákazníkům a partnerům po celém světě špičkové produkty a služby. Shell je globální poskytovatel energie, který se zavázal poskytovat více a čistší energii světovým motoristům. To je důvod, proč jsme nadšeni z mezinárodního závodu GS Trophy.

+ Zobrazit více

Originální motorový olej BMW ADVANTEC

Originální motorový olej BMW ADVANTEC

Originální motorový olej BMW ADVANTEC byl exkluzivně vyvinut pro vysoko-výkonnostní motory BMW. Během procesu prošel pravidelným testováním. Byl speciálně vyvinut a prověřen náročnými testovacími procedurami BMW s vynikajícími výsledky. Název ADVANTEC představuje náš závazek ke kvalitě a také k účastníkům soutěže, aby se mohli během závodu GS Trophy plně na své stroje spolehnout.

+ Zobrazit více

Originální příslušenství BMW Motorrad

Originální příslušenství BMW Motorrad

Bláto, štěrk a prach – každý, kdo se vydá na cestu těžkým terénem, musí mít důvěru ve svoji výbavu. Jako pro exkluzivního dodavatele příslušenství pro motocykly pro GS Trophy je důležité, abychom mohli všem účastníkům poskytnout ideální předpoklady pro efektivní zvládnutí výzev mezinárodní soutěže GS Trophy. Díky originálnímu příslušenství BMW Motorrad, které účastníci používají v oblasti bezpečnosti, ergonomie a pohodlí, stejně jako úložného prostoru, si můžeš také vylepšit vlastní GS pro další dobrodružství.

+ Zobrazit více

Leatt

Leatt

Víme, co děláme. A také víme, že pokud následuješ svoje touhy, něco to stojí. Takže tohle máš pokryté. Díky neustále se modernizujícím přilbám, krčním chráničům, tělovým chráničům, ochranným oděvům, hydratačním systémům můžeš mít vše, co tvoje já potřebuje. Potřebuješ se cítit sebejistě. A my jsme tady, abychom tě ujistili, že můžeš mít všechnu důvěru, abys posunul svůj výkon a došel ještě dál, než sis myslel. Protože o tom je vzrušení.

+ Zobrazit více

Marmot

Marmot

Marmot Mountain Europe GmbH je oficiálním dodavatelem outdoorového vybavení a partnerem mezinárodní soutěže GS Trophy od roku 2012. Tradiční značka z Kalifornie přikládá nejvyšší prioritu inovacím, kvalitě, výkonu a funkčnosti. To je důvod, proč se účastníci GS Trophy mohou plně spolehnout na stany Vapor 2P a spací pytle Trestles Elite 20.

Díky vodotěsné a prodyšné strečové tkanině poskytuje bunda Magus Jacket plnou ochranu proti klimatickým podmínkám a poskytuje dokonalé pohodlí při nošení. V případě, že teplota dramaticky klesne, hybridní bunda zaručí vynikající teplo. Batoh Kompressor Meteor je lehký a nabízí dostatek prostoru pro všechny náležitosti, potřebné pro jízdu. Navíc se o další výbavu účastníků postará robustní vak Duffle a Mini Hauler.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner