Světové premiéry a co je nového

Nejnovější motorky, technologie a příslušenství

Dny BMW Motorrad jsou pro dokonalý kontaktní bod, aby sis prověřil současnou škálu modelů a setkal se s nejnovějšími význačnými hosty. Výstavní stan vedle Event Arény hostí znovu hlavní výstavu BMW Motorrad a kolekci Ride & Style BMW Motorrad. Po ruce jsou odborníci, aby tě seznámili s nejnovějšími motocykly, podrobnostmi a zákulisními informacemi. Vyzkoušení se rozhodně dovoluje.

Vybraný, vynikající speciál BMW Motorrad: prvotřídní příslušenství motocyklů také mělo na Dnech Motorrad svou premiéru. Ve stanu „Spezial“ ukázala značka, jak upravovat vzhled už od montážní linky: zda ikonické designové detaily jako frézované kryty hlavy válců, stupačky, brzdové a spojkové páčky, kovaná kola, a speciální laky, nebo díly zlepšující výkonnost. S těmito novými metodami individualizace přímo z továrny ti BMW Motorrad nabízí neomezené možnosti, jak ze svého motocyklu udělat něco skutečně „speciálního“.

+ Zobrazit více

Připojeni na dvou kolech s pomocí konektivity BMW Motorrad

Připojeni na dvou kolech s pomocí konektivity BMW Motorrad

Návštěvníci události objevili další inovativní a výhledové řešení: konektivita BMW Motorrad propojuje prostřednictvím Bluetooth motocykl, smartphone a helmu. To vytváří pro motorkáře nové příležitosti v každodenní navigaci a použití nástrojů multimédií, když dojde na informace týkající se jízdy, které je možné kdykoli snadno číst na velkém TFT displeji, a které umožňují intuitivní ovládání multifunkčním ovladačem.

+ Zobrazit více

Nové barvy a vlastnosti

Nové barvy a vlastnosti

Dny BMW Motorrad nabídly návštěvníkům letmý pohled na nejsoučasnější motocykly se svěžími barevnými kreacemi a vlastnostmi. Produktový vedoucí BMW Motorrad Reiner Fings předvedl ve výstavním stanu motocyklů BMW několik hlavních bodů z nové palety modelů.

+ Zobrazit více

Do budoucnosti s projektem Concept Link

Do budoucnosti s projektem Concept Link

Takto představuje BMW Motorrad systém jednostopé mobility pro budoucnost, jak jsme zažili v Garmisch-Partenkirchenu: designový experiment Concept Link kombinuje komunikaci a pokročilou mobilitu. Je to přísnost nové architektury vozidla, která tě zasáhne na první pohled. Háček: Concept Link je naprosto bez-emisní a prosazuje novou cestu směrem ke konektivitě. „Experiment je symbolem pro novou éru,“ řekl na třídenní události Edgar Heinrich, šéf designu pro motocykly BMW.

+ Zobrazit více

Perfektní lehká váha: HP4 RACE

Perfektní lehká váha: HP4 RACE

Zlatým hřebem současných motocyklů je stroj HP4 RACE s omezeným počtem 750 vyrobených kusů. Motocykl za 80 000 Euro je vybaven karbonovým rámem a karbonovými ráfky kol, s plnou nádrží váží jen 171 kilo a přináší na startovní čáru výkon 215 koní. Samostatná prezentace ve stanu Motorsportu byla zaplněná od první minuty přehlídky – motocykl si získal velmi mnoho nových fanoušků a obdivovatelů.

+ Zobrazit více

Pohodlí na cestách se strojem K 1600 Bagger

Šest válců nelže: K 1600 Bagger tu byl na Dnech BMW Motorrad poprvé – aby ses ho dotkl a vzal ho na zkušební jízdu. Rozpoznatelný podle velkých zadních kufrů, je tento zcela nový model skutečně dynamickým zlatým hřebem, přinášejícím do Garmisch-Partenkirchenu americký způsob cestování. Ve výstavním stanu BMW Motorrad tento nováček více než přesvědčil cestovní jezdce, kteří chtějí cestovní pohodlí, a to zpátečkou, vyhřívanými sedadly a asistentem řazení.

+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

X2City - speciální dvoukolka od BMW Motorrad

X2City - speciální dvoukolka od BMW Motorrad

BMW Motorrad překvapil návštěvníky neobvyklou dvoukolkou: modrobílá obchodní značka poprvé předvedla elektrický skútr X2City, specificky vyvinutý pro krátké cesty a aktivní městskou dopravu. Přesvědčil početné nadšence, kteří v Event Areně podnikli na X2City zkušební jízdu a skutečně dostali na elektrický skútr chuť. Návštěvník Dirk Bachmann a jeho syn Liam byli jízdou potěšeni. „V zatáčkách jede vážně dobře a brzdy jsou super,“ řekl poté, co vyzkoušel jeho možnosti.

+ Zobrazit více

Hlavní témata události

Hlavní témata 2017

Dny BMW Motorrad 2017 nadchly víc než 40 000 motorkářů.

Více informací

Více příběhů, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner