Novinky roku 2018

MAKE LIFE A RIDE.

Životní styl, dobrodružství nebo cestování: bez ohledu na to, co tě žene dopředu a co hledáš. BMW Motorrad ti dává tu správnou funkci pro každou příležitost, výlet a terénní zážitky. Novinky F 750 GS, F 850 GS již na showroomech u autorizovaných prodejců BMW Motorrad. 

Začátek něčeho nového

Začátek něčeho nového

Nový F 750 GS

Více výkonu, více pohodlí, více duchu GS – nový F 750 GS ti rozšíří obzory. Všestranné enduro, se svým kompaktním 2válcovým řadovým motorem, nenabízí jen silný zvuk, ale i bezpočet možností personalizace. Stroj, který plně odpovídá tvému vkusu. F 750 GS ti umožní skutečně prožívat svou svobodu – vyrazit na další dobrodružství nebylo nikdy snazší. 

+ Zobrazit více

Dobrodružství v krvi

Dobrodružství v krvi

Nový F 850 GS

Překonej svoje hranice a přijmi výzvu. S novým sportovním terénně laděným GS se z překážek stávají možnosti. Díky působivému zvuku dvouválce F 850 GS budete mít pocit, že vám dodrodružství proudí v žilách. Uprav si svůj stroj tak, aby splňoval tvoje požadavky, a s touto geniální terénní motorkou přijmi každou výzvu mimo neprobádané stezky. 

+ Zobrazit více
F 750 GS
F 750 GS
F 750 GS
F 750 GS
F 850 GS
F 850 GS
F 850 GS
F 850 GS

Za horizontem

Za horizontem

Nový K 1600 Grand America

Dopředu tě ženou nekonečné obzory. S novým Grand America jsi nebyl nikdy blíže silnici. Uvolněná jízda míle za mílí – to je americký způsob cestování. Buďto ve dvojici, nebo sám, na tomto plně kapotovaném vozidle zažiješ absolutní požitek z jízdy na každém silničním putování a zároveň nejvyšší stupeň pohodlí. 6válcový řadový motor o výkonu 160 koní je vždy připraven zvládnout maximum a bude ideálním společníkem pro jezdce, kteří mají hlad po cestování. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

Individuální vzhled, přesvědčivá technologie

Uprav si svůj stroj na něco mimořádného. S velkou pozorností věnovanou detailům poskytuje značka BMW Motorrad vysoce kvalitní úpravy všech typů historických modelů - přímo z továrny. Classic, Storm nebo Club Sport: díky ručně lakovaným nátěrům bude tvůj stroj vypadat jedinečně. Majitelé cestovních strojů mají také důvod k nadšení. Vynikající a komplikované speciální lakování, elegantní kovaná kola nebo vysoce kvalitní sedadlo - své K 1600 GT, GTL nebo R 1200 RT si můžeš nechat upravit na přání v továrně. 

+ Zobrazit více

Užij si více své město

Důležité informace o produktu

Důležité informace o produktu

Nový C 400 X

Chceš objevit všechno, co město nabízí, a nejenom cestovat z bodu A do bodu B? Jsi pořád ve spojení se svými přáteli a on-line? Pak je nový skútr BMW Motorrad střední třídy tím dokonalým partnerem právě pro tebe. Kromě nové koncepce motoru, který byl dokonale sladěn s požadavky velkého města, osloví model C 400 X také svou lehkou a živou povahou. Skútry střední třídy ti poskytují výhodu oproti ostatním účastníkům provozu i v malých uličkách a na úzkých cestách. 

+ Zobrazit více

Konektivita

Konektivita

TFT displej a aplikace Connected BMW Motorrad

Se systémem Connectivity od BMW Motorrad se můžeš plně soustředit na objevování městských silnic a tras na svém stroji. Díky připojení pomocí Bluetooth mezi motorcyklem a tvým chytrým telefonem a přilbou se jasně zobrazuje informace související s cestou, a mohou být prohlíženy pomocí intuitivních ovládacích prvků. Od navigace až po multimediální využití: systém konektivity otevírá celou řadu nových možností. 

+ Zobrazit více

Elektrický zvuk

Elektrický zvuk

Elektrický motocykl E-LisaBad vyvolal rozruch na scéně custom motocyklů

Jak vypadá evoluce BMW C zevnitř? Rolf Reick, majitel tuningové dílny Krautmotors, chtěl zjistit více. A tak rozebral elektrický maxi-skútr a přestavěl jej na dragstera, kterého nazval E-LisaBad. Tento svůj výtvor plánuje majitel této tuningové firmy přihlásit do závodu dragsterů. Možná, že neudělá tolik hluku, ale určitě vzbudí hodně rozruchu. 

+ Zobrazit více

HP4 RACE

HP4 RACE

Maximální dokonalost

HP4 RACE je více než pouhý souhrn dílů. Tento stroj to jsou čisté emoce. Počínaje vývojem až po závodní dráhu je vášeň tím, co tento závodní motocykl dělá, čím je. Hnací stroj inovací určený k posunování hranic. Stroj HP je prvním motocyklem na světě, který nabízí zcela karbonový rám a plně karbonová kola. S výkonem 158 kW (215 HP) váží 146 kilo (suchá hmotnost). Ručně vyrobený sen se stává skutečností pro 750 nadšenců. Podívej se na video a zjisti více o tomto unikátním stroji.

+ Zobrazit více

Akce

Mezinárodní GS Trophy 2018

Mongolsko volá