MAKE LIFE A RIDE

Každé ráno se chodem tvého stroje probudíš k životu.

Naše příběhy

Hraj si

Hraj si

Buď smělý. Buď hlasitý. Buď vším, co chceš. Proplétej se mezi auty unavených obyvatel předměstí, pomalu se posunujících kolem, a najdi si dokonalé jeviště. Učiň své prohlášení a vykřič ho ze střech. Svět ti naslouchá.

+ Zobrazit více

Vytvářej

Vytvářej

Ty jsi inovací. Myslíš na to, na co dosud nikdo nemyslel. Ukazuješ, co nikdo jiný neviděl. A vyjadřuješ slovy, co žádná lidská bytost nikdy neřekla. Rozděl město jako hřmící blesk a najdi svou cestu, ať se skrývá kdekoli.

+ Zobrazit více

Surfuj

Surfuj

Modré nebe nahoře, modré vlny dole a mezi nimi rozptýleny všechny barvy života. Jedeš po zemi stejně jako bys jel po vlnách. Není nic, co by pro tebe bylo nemožné, žádné místo mimo dosah a žádný důvod, proč bys tohle všechno nemohl mít. Tento svět patří tobě. Tak co s tím uděláš?

+ Zobrazit více

Foť a natáčej videa

Foť a natáčej videa

Krása je všude. Obklopuje tě, i když ostatním uniká. Ale ty ji můžeš „uchopit“. Ostatní vidí motocykl, ale ty vidíte dobrodružství, rezervoár se zdánlivě nekonečným obsahem a mnohem víc. Jsi očima lidstva. Tak ukaž všem, co jsi viděl.

+ Zobrazit více

Zdolávej výzvy

Život je dobrý. A ty chceš být nejlepší. Nemůžeš sice překonat zákony fyziky, ale tím víc výzev chceš zdolat. Nenasloucháš nikomu - jen hodinkám, které odpočítávají tvůj drahocenný čas. Zde je šance, jak to porazit. Připraven? Vpřed!
+ Zobrazit více
Více informací
Další příběhy, které by tě mohly zajímat
Vybrané motocykly
spinner