Pořizuj fotky a natáčej videa

Nikdy neztrať smysl. Sleduj svou vlastní cestu. Bezpečně vším projeď. MAKE LIFE A RIDE.

.                          

Hledač

Myslíš, že už jsi všechno viděl?

Myslíš, že už jsi všechno viděl?

Ani náhodou. Krása je všude kolem - jen ji lidé nevidí. To je přesně důvod, proč cestuji na místa, o kterých většina lidí ještě nikdy neslyšela. Vnímám očima milióny věcí, které by jinak zůstaly skryté. Samozřejmě není snadné dostat se na taková místa. Což je dobře, protože jinak by nebyla zvláštní. Ale nestačí, abyste měli oko pro každý obraz a objektiv pro každý motiv, také potřebujete motocykl pro každý terén.

+ Zobrazit více

Objektiv

Měsíc je jedním z mála míst, kam se nedostanu

Měsíc je jedním z mála míst, kam se nedostanu

Ale tady je to stejně tiché a skoro tak liduprázdné. Vypnu svůj stroj, vytáhnu fotoaparát a vyberu objektiv. Cuknutím prstu je okamžik zvěčněn. Klik. Kdy tu byl naposledy někdo přede mnou? Nezáleží na tom, protože já jsem se sem dostal a teď sem může přijít také zbytek lidstva. Bez několikahodinové jízdy těžkým terénem.

Mé obrázky byly pořízeny. Už mě tu nic nedrží. Musím pokračovat, musím pokračovat. Protože za tímhle balvanem, ve stínu toho pahorku nebo na druhé straně řeky už čeká další zázrak, aby byl objeven a věrně zaznamenán. Můj fotoaparát mizí v mém vaku jako lodní kotva. Pootočením zápěstí jsem znovu v pohybu.

+ Zobrazit více

Spoušť

Pustina se jeví tak rozsáhlá, že bych mohl léta bez přestání jet a fotit

Pustina se jeví tak rozsáhlá, že bych mohl léta bez přestání jet a fotit

A kdybych nemusel jíst, pít nebo spát, udělal bych právě to. Nejsem jako balvany tady kolem – já mohu mít domov, ale nikdy nezůstanu na stejném místě příliš dlouho. Protože abych byl schopen ukázat ostatním své perspektivy, musím být jako vítr vířící kolem těchto skal: tady, tam, všude a nikde zároveň. Není to jen má práce; je to můj život. Nasadím si helmu a pokračuji ve své nekonečné cestě; za novým místem, novým obrázkem, novým dnem.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner