Vytvářej

Život není dálnice. Je to cesta tvořená křižovatkami, vrcholy, poklesy a zatáčkami. Netvoří ji nikdo jiný, než ty. MAKE LIFE A RIDE.

.

Inspirace

Inspirace potřebuje kontrast

Inspirace potřebuje kontrast

Bez rozdílností a beze změny by nebyla žádná inspirace. Zlomy přicházejí na začátku každé tvorby. A každá tvorba je sama o sobě průlomem do něčeho nového. Pro mne není umění pohodlným odpočívadlem, ale dlouhým průsmykem plným zákrut přes pohoří mého života. Cestovat po této silnici je krásnější, než nehybně stát.

Paprsek slunečního světla rozděluje stěnu mé dílny, odděluje světlo od tmy a zasazuje mi do mysli myšlenku. Jestli bude růst a prospívat, to je teď úplně na mně. Je přede mnou ještě dlouhá cesta, než je dílo hotové – ale cílem je cesta.

+ Zobrazit více

Stvoření

O pár dní později: sluneční paprsek už dávno zmizel, ale inspirace zůstává

O pár dní později: sluneční paprsek už dávno zmizel, ale inspirace zůstává

Myšlenky jsou věčné, protože změna je nekonečná. Žádný stav není stále současný. Život je změna. Co se počítá, je to, že dnešek se liší od včerejška. Tohle je přesně to, pro co žiji a pracuji.

Žlutý kužel mého reflektoru a burácení mého motoru rozdělují silnici. Můj motocykl je symbolem mého objevitelského ducha protože my oba šíříme světlo ve tmě a náhle zviditelňujeme věci, které byly doposud neviditelné. Každý okamžik je nový, protože příští sekunda je novým světem čekajícím, aby byl objeven. A náš nejnovější velký objev je za nejbližším rohem.

+ Zobrazit více

Dílo

Myšlenka je živá

Myšlenka je živá

Světlo neonových trubic rozděluje stín pod mostem. Vždy existoval přechod mezi dvěma stranami, symbol pro změnu, denní ujetá vzdálenost pro tisíce městských lidí. Ale dokonce i když nikdo nikdy toto poselství nevidí, most je nyní víc: je součástí umělecké práce. Přináší poselství, které je skryté pod povrchem a chce být objeveno. A mění se, ať jej objeví kdokoli.

Umění vytváří změnu a změna je jádrem mé tvorby. Takže můj život je má umělecká práce. A ať mě motocykl odveze zítra kamkoli, přinesu si změnu s sebou.

+ Zobrazit více

Silniční boxer

Jedinečné kusy

Přestavby motorky R nineT.

Více informací

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner