Hraj si

Tvoje výprava nespočívá v tom, že se usadíš. Ale v hledání vlastní cesty ke štěstí. MAKE LIFE A RIDE.

.

Úvod

Kontrola kontrola. Raz dva

Kontrola kontrola. Raz dva

Slunce se potápí do moře domů a vrhá své umírající paprsky skrz okno. Není to naše město. Ale je to tvůj čas. Protože je to náš první a poslední den zde. A my jsme připraveni. Procházíme si v myslích postup ještě jednou, sbalíme naše věci a vyrážíme dobít naše jeviště. Vstaň. Jdi ven. Buď smělý. Buď hlasitý.

+ Zobrazit více

Refrén

Helmy nasazeny. Motory spuštěny

Helmy nasazeny. Motory spuštěny

A jdi do toho shonu na silnici. Cesta je tvojí kostýmovou zkouškou, proud vzduchu tvým publikem a zvuk motorů tvým potleskem. To je tvoje hnací síla. Dál a dál. Nic a nikdo tě nemůže zastavit. Vstaň. Jdi ven. Buď smělý. Buď hlasitý. Jsme tady. S našimi stroji na stojáncích kráčíme zadním vchodem a přes úzké průchody. Jeviště nás očekává. Fanoušci také. Utváříme kruh. Kontrola zvuku. Nadechněte se. A dej se do toho. Dáváme tomu naše všechno. Smečka běsní. Písně se hrají samy. Adrenalin narůstá. Klub je v ohni. Jsme jedno tělo. S námi. S fanoušky. S hudbou. Vstaň. Jdi ven. Buď smělý. Buď hlasitý.

+ Zobrazit více

Závěr

Přídavek. Přídavek. Přídavek

Přídavek. Přídavek. Přídavek

A konec. Otíráme si pot z obočí. Nástroje teď patří pomocníkům. A ulice jsou znovu naše. Proud vzduchu nás ochlazuje. Kloužeme mořem neonových světel. Jsme krví v žilách města. Cítíme jistotu, že vůbec nikdo nespí. A zítra objevíme další věc. To je náš život. Vstaň. Jdi ven. Buď smělý. Buď hlasitý.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner