Vozidla přinášející vizi krouží kolem světa

Po své světové premiéře při akci Stoleté výročí 7. března nastoupil vůz konceptu BMW VISION NEXT 100 symbolickou světovou pouť do Číny, do Velké Británie a do USA, kde byl ve velkém finále odhalen motocykl budoucnosti. Téma okružní jízdy: „Ikonické podněty. Zážitek budoucnosti skupiny BMW Group". Jako vizionáři využívají v BMW Group příležitosti digitalizace a dopadu technologií na naše soukromé a profesionální životy. Z Mnichova putuje BMW VISION NEXT 100 do Pekingu na svou asijskou premiéru. Vozidla přinášející vizi od premiéry MINI a Rolls-Royce v Londýně. Konečným zlatým hřebem je světová premiéra vozidla přinášejícího vizi BMW Motorrad 11. října v Los Angeles. Motocykl budoucnosti začíná dostávat tvar ještě dříve, než je skutečně odhalen.

Výstava „Zažij budoucnost“ v budově BMW Welt

A současně s okružní jízdou „Ikonické podněty“. Výstava byla zahájena počátkem dubna v objektu Double Cone budovy BMW Welt v Mnichově. Instalace poskytuje přehled o tématech a výstavách „Ikonické podněty“ v průběhu výročního roku.
+ Zobrazit více

Časově omezená výstava 100 mistrovských děl

Pro vyznačení stých narozenin skupiny BMW Group představuje časově omezená výstava 100 mistrovských děl sto důležitých milníků historie BMW. Počínaje 7. březnem mohou návštěvníci Muzea BMW vidět mistrovská díla z minulých sto let firmy, jako BMW 328, BMW 507 nebo BMW Turbo. Výstava také ilustruje průkopnická rozhodnutí, která formovala společnost a její vzrušující historii do dnešních dnů.
+ Zobrazit více

Čtyři vozidla přinášející vizi

Návštěvníci Olympijské haly měli možnost letmého pohledu na vozidlo Vision BMW VISION NEXT 100.

O vozidlech přinášejících vizi

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner