Čtyři vize. Čtyři vozidla přinášející vizi

Ve svém výročním roce se skupina BMW Group dívá dopředu: jak budou vypadat vozidla budoucnosti?

Čtyři vozidla přinášející vizi vzbudí v průběhu roku vaši chuť na to, co je v zásobě. Značky BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad kreslí vizionářský obraz budoucího světa mobility. Společnost BMW Motorrad to všechno skvěle uzavírá představením vizionářského motocyklu v Santa Monice v říjnu. Byla to inspirativní ukázka futuristických konstrukcí při slavnostní zahajovací akci výročního roku v mnichovské Olympijské hale. Při oslavě velkých narozenin bylo odhaleno první ze čtyř vozidel přinášejících vizi Značka BMW to světovou premiérou futuristického auta BMW VISION NEXT 100 spustila a demonstrovala, jak bude mobilita vnímána v nadcházejících desetiletích. Opona skrývající zbývající vozidla přinášející vizi se zvedne během příštích měsíců.

BMW Vision Next 100

„Jestli si to dokážete představit, je dobrá šance, že to budete schopni realizovat“ říká Adrian Hooydonk, vrchní viceprezident konstrukce BMW Group. Jeho konstruktéři vytvořili v BMW VISION NEXT 100 automobil, který spojuje dva režimy jízdy: autonomní řízení, kde se řidič může jednoduše posadit dozadu nebo se věnovat něčemu jinému; a typický zážitek z řízení BMW, který by neměl být zapomenut ani ve stále více digitalizovaném světě.
+ Zobrazit více

Vizionářský motocykl

BMW Motorrad ztělesňuje radost z jízdy na dvou kolech. Pohled do budoucnosti ti řekne, že jízda na motocyklu napomůže nevídaným svobodám. Inteligentní technologie umožňují řidiči mít z každé chvíle co nejvíce - v dokonalé rovnováze vzrušující radosti z řízení a maximální bezpečnosti.
Chytré přístroje rozšiřují schopnosti řidiče a zvou ho na nové trasy. Vizionářské vozidlo firmy BMW Motorrad bude odhaleno 11. října v Los Angeles, jako součást světové tour BMW Group.
+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner