Nadšenci do techniky a stylu.

Řemeslná zručnost při stavbě motorek.

PURE jezdci jsou individualisté. Motorky vyjadřují jejich individualitu. Jsou sofistikovaní a expresivní, a totéž platí i o jejich strojích. Není mnoho lidí, kteří by měli odvahu postavit si vlastní motorku, ale ti, kteří ji mají, jsou poháněni ČISTOU vášní a ze snů svých zákazníků dělají skutečné ikony. Stále více proslulých dílen se věnuje přestavbám starých modelů BMW s dvojitými ventily na jedinečná umělecká díla. V současnosti je jich jen pár, v budoucnu budou přibývat. NineT se může v budoucnu stát základem pro stavby upravených motorek.

Blitz Motorcycles

Blitz Motorcycles

Francouzská motocyklová dílna Blitz představila tří přestavby BMW R nineT na legendárním festivalu Wheels & Waves v Biarritzu - jedná se o interpretaci, která se zcela drží tradice amerických plochodrážních závodních motorek.

Francouzský minimalismus v kombinaci s pořádnou dávkou výkonu a půvabu. Na první pohled se zdá, jako by byla tato přestavba nineT od Blitzu odlita z jednoho velkého, černočerného kusu. Těžká a podlouhlá palivová nádrž vlastní výroby je tvarovaná tak, aby plynule navazovala na sedlo pro jednoho jezdce a zmenšenou zadní část se zabudovanou LED páskou. Z přední části muselo být odstraněno prakticky vše, takže na ní není nic kromě zářivě bílého panelu pro číslo jezdce.

Ze zvuku, který vychází ze zadního tlumiče Akrapovič s otevřeným sáním, který je rovněž zcela černý, si lze udělat určitou představu o tom, kolik zábavy si člověk užije při jízdě na této jedinečné interpretaci stroje nineT.

+ Zobrazit více

Projekt úpravy motorky R nineT

Projekt úpravy motorky R nineT

Shiro Nakajima, Hideya Togashi, Go Takamine a Kaichiroh Kurosu – tito čtyři lidé odpovídají prakticky celé komunitě konstruktérů upravených motorek BMW v Japonsku. Pro CUSTOM BUILDERS PROJECT se spojili, aby tak přispěli svým smyslem pro zábavu, kreativitou a řemeslnou zručností k přetvoření čtyř strojů R nineT na zcela jedinečné kusy.

+ Zobrazit více

Swiss Custom Life

Swiss Custom Life

VTR Customs je dílna tvůrců upravených motorek dlouholetého prodejce BMW Motorrad Stucki 2 Rad u Curyšského jezera ve Švýcarsku. Na pozadí této nádherné scenérie přivádí majitel a výkonný ředitel společnosti Daniel Weidmann, vulgo Dani, s nadšením na svět upravené motorky, které se pak rozjíždějí do ulic švýcarských měst a do celého světa.

VTR Customs staví motorky především z ikonických modelů BMW a R nineT, ale zabývá se i přestavbami jiných klasických modelů na scramblery, cafe racery a motorky stylu brat.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner