Povídání o rallye

Povídání o rallye: rozhovor s Hubertem Auriolem

Déjà-vu: Hubert Auriol se vrací na místa svých největších úspěchů. Jaké to bylo stát se najednou slavným při závodu Paříž-Dakaru a mít tak velký vliv na další generaci motocyklistů? A jaké vzpomínky v něm vyvolává pohled na R nineT Urban G/S? To jsou témata, o kterých se Hubert bavil s milovnicí motorek Joy Lewisovou.

Dva světy

Dva světy

Paříž a Dakar od sebe dělí 10 000 kilometrů, poušť, teplotní rozdíly o více než 30 stupňů a nespočet překážek. Hubert Auriol mluví o dvou světech, které by se jen stěží mohly od sebe lišit ještě více.

+ Zobrazit více

Pařížský styl

Pařížský styl

Joy Lewisová je fascinována Hubertovým rodným městem, které poznává ze sedla své motorky Urban G/S, a elegantním stylem Pařížanů. „Lidé se zde opravdu velmi hezky oblékají. Motocyklisté zkrátka také mají styl,“ říká. Především Hubert Auriol, který při rallye Paříž-Dakar kombinoval svůj pařížský styl s barvami motoristického sportu BMW.

+ Zobrazit více

Inspirace

Inspirace

Rallye Paříž-Dakar změnila image motocyklistů. Hubert byl jedním z moderních hrdinů, kteří ztělesňovali zbrusu nový životní styl. Přesto nečekal, že bude dobrodružství rallye Paříž-Dakar inspirací pro tolik lidí a dodnes i pro motocykly, jako je R nineT Urban G/S.

+ Zobrazit více
Nikdy bych si nepomyslel, že se rallye Paříž-Dakar stane životním stylem, a že bude inspirací pro tolik lidí a pro motocykly, jako je nový Urban G/S. “

Hubert Auriol

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner