Město tě vyzývá

S G 310 R přes São Paulo.

Výzvy jsou stejné ve všech městech po celém světě: červená světla, nacpaná metra, dlouhé dopravní zácpy, kvůli kterým se posouváte šnečím tempem. Pro model G 310 R to není žádný problém. Každodenní dojíždění do práce promění na příjemnou projížďku a ukáže Vám město z nové perspektivy. Kaskadérský jezdec Chris Northover si bere G 310 R do bláznivé večerní špičky v São Paulu. Lehce a hbitě vede motorku zákruty velkoměsta s jeho shonem a rušností. Rychle se měnícími zatáčkami opouští město a vyjíždí přeznačit jeho hranice. Chris s novým BMW Roadster ukázal, že 313 cm3 je jen číslo a skutečný výkon se měří na silnici.

Pro mě jízda na motocyklu znamená obrovský úsměv na tváři a čirý požitek. “

Chris Northover

Jízda na longboardu a na motorce

Jízda na longboardu a na motorce

Jízda na motocyklu a na longboardu jsou způsob života – spojuje je radost ze společné jízdy. Chris, od mládí nadšenec do motocyklů, a Guto Negao, mistr světa ve sjezdu na longboardu, se spolu s přáteli vydali na vzrušující jízdu po silnicích v okolí São Paula. Vyjeli z ulic města za vzrušujícími sjezdy se zatáčkami. Jeďte s proudem ulice.

+ Zobrazit více

V městské džungli

Chris Northover odcestoval do São Paula, aby si vyrazil s Gutem Negãem, zajezdil si na novém modelu G 310 R a užil si zábavu. Město na něj udělalo dojem, zvláště jeho obyvatelé. Všichni jsou uvolnění navzdory shonu a davům. Guto žije v São Paulu a je součástí brazilské longboardové scény. O víkendech je často k nalezení v jižní Brazílii – samozřejmě na longboardu. Chris a Guto si razí cestu přes obří metropoli. São Paulo je dopravním uzlem státu São Paulo. Každý den projíždí ulicemi až 11,9 milionu cestujících. „Paulistanos“, jak se obyvatelé města São Paulo nazývají, tvoří multikulturní skupinu. V tomto velkoměstě lze na každém kroku pozorovat portugalské, italské, německé, libanonské a japonské vlivy.
Cestou do hor přejíždějí most Estaiada Octávio Frias de Oliveira, jednu z hlavních pamětihodností města. Tento visutý most se překlenuje řeku Pinheiros. Se svou délkou 1600 metrů a výškou 138 metrů skýtá most působivou podívanou, zejména v noci, a rozhodně stojí motocyklistům za výlet. Přejíždějí most a vyrážejí z města. Jejich skutečné dobrodružství začíná, když si Guto stoupne na longboard a nabere rychlost. Společně si vychutnávají hory, společnou jízdu a uvolněnou atmosféru Brazílie. Při výhledech na město se rychle stává jedna věc jasnou: tento výlet byl jen začátek.
+ Zobrazit více

Rozhovor s Chrisem Northoverem

„Jsem bezvýhradný nadšenec.“

Rozhovor s kaskadérským jezdcem a spisovatelem Chrisem Northoverem.

Více informací

Naplňující potěšení z jízdy

BMW G 310 R

Hbitý stroj je základem potěšení z jízdy. Byl konstruován pro pulzující města a pro ty, kdo jednoduše milují jízdu na motocyklu. Je obratný, snadno ovladatelný a sportovní zároveň. Ať už jsi velké nebo malé postavy – každý jezdec se na BMW G 310 R cítí ihned jako doma!

G 310 R

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner