Nápaditě odlišný

Model BMW Concept Stunt G 310.

Je hlasitý a přitahuje pozornost – nová studie modelu concept stunt značky BMW Motorrad. Jednoválcový roadster s jedinečným designem kaskadérské motorky. Stačí jeden pohled a je zřejmé, kolik radosti z jízdy tento koncept motocyklu skýtá.

Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Model BMW Concept Stunt G 310.
Barevný motiv kombinuje barvy BMW Motorsport – bílou, červenou a modrou – s moderní interpretací barev brazilské státní vlajky. Světlé tóny v neonové žluté a zelené zdůrazňují mimořádně dynamický design a díky nim nelze model BMW Concept Stunt G 310 nikdy přehlédnout.
A také jej nepřeslechnete. Jak je zvykem u kaskadérských motorek, krátká výfuková trubka vytváří hromový zvuk.
+ Zobrazit více

Vyrobeno pro kaskadérské triky

Design modelu BMW Concept Stunt G 310 se zakládá na DNA modelu S 1000 R – roadster s důrazem na sílu a výkon. Inovativní koncepce nově vyvinutého jednoválcového motoru umožňuje velmi kompaktní a hbité rozměry. Aby nic nestálo v cestě velkolepým kaskadérským trikům, na modelu nenajdeš žádná zrcátka, světla, opěrky nohou nebo státní poznávací značky.
Místo toho bylo namontováno mnoho kaskadérských úprav: stupačky na přední nápravě a v blízkosti sedadla a speciální hliníková kaskadérská zadní část, vyvinutá společností BMW Motorrad s tzv. otvorem v sedle, který jezdci nabízí bezpečnou oporu – a umožňuje provádění dech beroucích triků.
+ Zobrazit více
Model BMW Concept Stunt G 310 je opravdu krásný na pohled. Celý motocykl vyzývá k překonávání zákona gravitace. “

Edgar Heinrich, vedoucí oddělení designu v BMW Motorrad

Pfeifferův otisk

Mimochodem, na designu koncepčního motocyklu se nezúčastnil nikdo jiný než čtyřnásobný mistr světa a Evropy v kaskadérské jízdě Chris Pfeiffer. kromě svých požadavků na funkční kaskadérskou motorku rovněž přišpěl vývoji svými dlouholetými zkušenostmi jako profesionální kaskadérský jezdec.
Model BMW Concept Stunt G 310 je tak založen v několika ohledech na jeho vlastní motorce a dokonce i jeho vlastních součástkách, například jsou namontována stejná řidítka, jako na modelu F 800 R Chrise Pfeiffera. Jízda na zadním kole bez držení, akrobatické balancování na jedné noze při jízdě, dech beroucí manévry na předním kole – to vše je možné s modelem BMW Concept Stunt G 310. Motorka, která nabízí tu nejčistší radost z jízdy.
+ Zobrazit více
Více o Chrisovi Pfeifferovi external-link-arrow-slim

Naplňující potěšení z jízdy

BMW G 310 R

Hbitý stroj je základ potěšení z jízdy. Byl konstruován pro pulzující města a pro ty, kdo jednoduše milují jízdu na motocyklu. Je obratný, snadno ovladatelný a sportovní zároveň. Ať už jsi velké nebo malé postavy – každý jezdec se na BMW G 310 R cítí ihned jako doma!

G 310 R

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner