Plná odhodlání

Mistryně v překonávání výzev.

Sarah Lezito už toho dokázala hodně, ale stále vyhledává nové výzvy. S modelem G 310 R se objevila ve výzvě Park ‘n’ Ride, v nočním závodě na parkovišti s motorkami a longboardy. To musí být zábava – a něco, kde byste Sarah hledali.

Souboj ve víceúrovňovém parkovišti

Sarah Lezito se svým týmovým partnerem Sebastianem Hertlerem.

„Závod ve sjezdu na parkovišti s motorkami a longboardy – sotva jsem si to dokázala představit,“ vzpomíná Sarah. Stojí na nejvyšší úrovni víceúrovňového parkoviště. Uprostřed města. Za ní se tyčí panorama budov. „Zdálo se to být spousta zábavy a že to s kamarády bude zážitek,“ říká Sarah. „Kamarádi“ jsou další tři jezdci, kteří se postavili této výzvě čelem spolu s 24tiletou Francouzkou: týmový partner Sarah, mistr Německa a Evropy v jízdě na longboardu Sebastian Hertler; a družstvo soupeřů s kaskadérským motorkářem Chrisem Northoverem a čtyřnásobným mistrem světa v jízdě na longboardu Gutem Negãem.

+ Zobrazit více

Talentovaná kaskadérská motorkářka a jezdec na longboardu na výzvě Park 'n' Ride.

„Dovednosti jezdců na longboardu jsou k neuvěření. Taky bych to chtěla umět. Trochu jezdím na skateboardu, ale nijak v tom nevynikám.“ Místo toho Sarah už od třinácti let věnuje většinu svého času a ctižádosti kaskadérské jízdě na motorce. Její schopnosti ocenili všichni, kteří ji na výzvě Park 'n' Ride v sedle G 310 R viděli. „Je to lehký motocykl, který vám umožní dělat cokoliv se vám zamane. Zbožňuji, když si s touhle motorkou můžu hrát.“ Když Sarah mluví o hraní, myslí to vážně. Zastavení na předním kole, jízda po zadním, rozpalování pneumatik – ještě předtím, než výzva začala, si motorka vedla dobře a ukázala, co umí. „Motorka si snadno získá vaši důvěru,“ doplnila pro ujištění, než se začala připravovat na souboj ve víceúrovňovém parkovišti.

+ Zobrazit více

Soustředěná a uvolněná

Jízda na zadním kole, zastavení na předním, rozpalování pneumatik: Sarah Lezito se svou motorkou tančí.    

Když je Sarah Lezito na motocyklu, sezení nepřipadá v úvahu. Dělá na motorce akrobacii. Nebo tančí. Její styl připomíná street dance. Je neuvěřitelně rychlý a rytmický. Její triky jsou technicky čisté a dovedené k dokonalosti. To neušlo pozornosti poroty. Při soutěžích Sarah dokáže zapůsobit na všechny její členy. Na soutěži Stunt Grand Prix se dostala do první desítky. Jako jediná žena na startovním roštu za sebou zanechala mnoho svých mužských soupeřů a přitáhla si velkou pozornost. Od té doby je Sarah považována za nejlepší ženskou kaskadérskou motorkářku na světě.

+ Zobrazit více

Plné soustředění: Sarah Lezito pár chvil před startem.

Úroveň soustředění Sarah je tak výrazná jako její uvolněný a klidný vzhled. „Soustředění je klíčové. Když jedu, jsem tu jen já a moje motorka,“ vysvětluje. Přestože se Sarah považuje za poměrně opatrnou, pády a neúspěchy jsou nedílnou součástí kaskadérské jízdy na motorce. Navzdory tomu od ní ale nikdy neslyšíte slova o vzdávání. Takto popisuje svůj recept na úspěch: „Snažím se rozvíjet krok za krokem a ne příliš rychle. To je pro mě nesmírně důležité.“ Její úspěch mluví sám za sebe. „S kaskadérskou jízdou na motorce jsem začala, protože mě to bavilo. A pořád mě to baví – i když na jiné úrovni,“ dodává se smíchem.

+ Zobrazit více
S kaskadérskou jízdou na motorce jsem začala, protože mě to bavilo. A pořád mě to baví – i když na jiné úrovni. “

Sarah Lezito

Park ‘n’ Ride Challenge.

Moving to the next level with the G 310 R.

Více informací

Naplňující potěšení z jízdy

BMW G 310 R

Tento hbitý stroj protkaný silou představuje samotné srdce potěšení z jízdy. Byl konstruován pro pulzující města a pro ty, kdo jednoduše milují jízdu na motocyklu. Je obratný, snadno ovladatelný a sportovní zároveň. Ať už jsi velké nebo malé postavy – každý jezdec se na BMW G 310 R cítí ihned jako doma!

G 310 R

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

spinner