Model BMW S 1000 R Custom

Představený společností BMW Motorrad a Orlandem Bloomem.

Mnichov/Los Angeles: Lidé znají Orlanda Blooma jako úspěšného herce. A očekávají všechen lesk, který doprovází hollywoodské hvězdy. Ale jen málo lidí ví o jeho druhé velké vášni: motocyklech. Jako dlouholetý fanoušek motocyklů BMW Orlando Bloom vlastní několik modelů BMW, včetně některých starých klasiků, a jezdí na nich.

Když jedu na motorce, nesmírně se soustředím. Je to jako meditace. “

Orlando Bloom

Vize Orlanda Blooma

Vize Orlanda Blooma

Zvlášť si vybral BMW S 1000 R pro svůj vlastní projekt zakázkové motorky. Bloom chtěl, aby jeho zakázková motorka spojovala minimalistickou a technickou rafinovanost se silnými emocemi. To mohl dokázat jen jediný člověk: Michael „Woolie“ Woolaway, vedoucí slavného zakázkového obchodu Deus Ex Machina ve Venice v Kalifornii, který je blízkým přítelem Orlanda Blooma. Jeho práce spočívala v převedení vize Orlanda Blooma pro BMW S 1000 R do reality.

+ Zobrazit více

Unikátní a zralý pro velké plátno

Unikátní a zralý pro velké plátno

Výsledek spolupráce: model BMW S 1000 R Custom. Ohromující zakázková motorka. Model S 1000 R Custom a Orlando Bloom spolu poprvé jeli na zkušební jízdu v Malibu Hills při natáčení „4CYL“, video v produkci Arthura de Kersausona a Clementa Beauvaise ve spolupráci s BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Nekompromisní dynamika

S 1000 R

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner