Potěšení z jízdy v zákulisí

Jak vznikala výzva Park ‘n’ Ride

Natáčení výzvy Park ‘n’ Ride nebylo pouze výzvou pro G 310 R. Natáčení probíhalo celé dvě noci, byl nainstalován bezpočet neonových trubic, longboardy byly spáleny, byly vytvořeny hodiny filmového materiálu a samozřejmě se vypily litry kávy. A o zábavu v zákulisí také nebyla nouze. Mezi jinými se o to postaral Chris Northover díky jeho neustále dobré náladě, a to i ve 4 hodiny ráno.

Jak to vznikalo

Dobrá nálada

Dobrá nálada

Normální víceúrovňové parkoviště se díky projektorům, mlze a světle stalo městským centrem pro motocyklisty a jezdce na longboardu. Práce po celou dobu probíhala současně na dvou úrovních. Bezpočet pracovitých rukou současně sestavoval a rozebíral a vytvářel tak ideální místo pro výzvu Park ‘n’ Ride. Jakmile byl plac hotový, zaznělo „akce“.

+ Zobrazit více

Sarah, Guto, Chris a Sebastian to nepotřebovali zopakovat. Protože když to mistři světa a Evropy v kaskadérské jízdě na motorce a na longboardu rozjedou, akce je zaručena. Dokonce i přestávky byly plně využity pro maximální potěšení z jízdy. Guto a Sebastian se postarali o to, aby se nikdo nenudil a dávali krátké lekce o jízdě na longboardu. Sarah zapůsobila tím, že pro zahřátí několikrát jela po zadním kole a zastavovala se na předním.

Akce skončila po dvou nocích a požitek z jízdy mohou vidět všichni. Na výsledek se můžete podívat zde:

+ Zobrazit více
Od začátku bylo jasné, že tohle bude určitě legrace. “

Sarah Lezito

Kaskadérská motorkářka

Naplňující potěšení z jízdy

Výzva Park ‘n’ Ride

Jízda na další úroveň s modelem G 310 R.

Více informací

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner