Nejdůležitější funkce v aplikaci Rever

Kompaktní aplikace s velkým účinkem: ovládat REVER je hračka! Chceš-li nahrávat a sdílet s ostatními, stačí pár rychlých pohybů. Aplikace má řadu užitečných funkcí. 

ZÁKLADNÍ VERZE

Sledování a přidávání fotografií

Základem aplikace je funkce sledování. Její ovládání je hračka! Chceš-li nahrávat jízdu, stačí stisknout tlačítko start. Aplikace určuje dobu trvání, vzdálenost, rychlost a průměrnou rychlost a vytváří také výškový profil trasy. Jakmile jízdu ukončíš, údaje se uloží do aplikace. Po jízdě můžeš přidávat fotografie, které jsi pořídil během jízdy. V záznamu se přiřadí k místu, kde jsi je vyfotil.

+ Zobrazit více
Proč REVER? Protože tato aplikace je dobrý nástroj, jak informovat ostatní uživatelé o nových trasách. “

Justin Bradshaw

Sdílení s komunitou

Ty rozhoduješ o tom, zda svou jízdu zveřejníš a budeš sdílet se všemi uživateli aplikace REVER, nebo jen s přáteli. Zároveň můžeš sledovat cesty svých přátel a nechat se jimi inspirovat, připojovat komentáře nebo je ocenit funkcí „To se mi líbí“. A také: informovat ostatní, na jaké motorce a kudy jsi vyrazil. V dílčím menu „Moje garáž“ si můžeš nastavit popisy motocyklů.  

+ Zobrazit více

Čeká tě i výzva

Zapni sledování, zaznamenej kilometry a vyhraj. To je vše, pokud jde o jednotlivé výzvy, kterých se můžeš zúčastnit s aplikací. Na jednotlivé výzvy odkazují jejich názvy, např. celosezónní výzva, výzva na dlouhé vzdálenosti a světová výzva. Čekají tě překvapení od firmy REVER a partnerů spolupráce.  

+ Zobrazit více
Bez ohledu na to, zda jste v Německu nebo v Peru; s aplikací REVER bude moci prozkoumat pár mimořádných tras. “

Mark Roebke

PRÉMIOVÁ VERZE

Hledej přátele

Prémiová verze (59,99 US dolarů p.a.) nabízí další skvělé funkce. S funkci skupinové jízdy uvidíš na svém telefonu své přátele a budeš je moci lokalizovat, pokud ti zmizí ze skupiny. 

+ Zobrazit více

Jistota je jistota

Všichni jsou šťastni, když se vrátíš domů z krátkého výletu nebo delší expedice. Informuj všechny, kdo chtějí informace. Když zahájíš nebo skončíš jízdu, aplikace automaticky odešle vybraným lidem SMS. Odesílat lze i tvou lokalizaci podle GPS. 
 

+ Zobrazit více

Hodnocení silnic

V USA a v některých částech Německa jsou nejlepší úseky silnic hodnoceny barevně. „To zase poskytuje cenné informace ostatním jezdcům – bez ohledu na to, zda plánujete jednodenní výlet nebo víkendovou expedici,“ říká Mark Roebke.  

+ Zobrazit více

Používání map off-line

S prémiovou verzí si můžeš stahovat mapy pro každý světadíl a používat je i v režimu off-line k navigaci při cestování. Navíc je ti k dispozici i plánovací nástroj na adrese rever.co. Data v souboru GPX můžeš také nahrávat do svého obvyklého navigačního systému. 

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner