Social Testride

Zažijte všechny vrcholné momenty

5 měst, 5 skútrů C Evolution, 25 jezdců na elektroskútru, 25 perspektiv – nespočet otázek, úchvatné výhledy a nové dojmy. Nebo prostě: #SocialTestride. Amsterdam, Barcelona, Milán, Mnichov, Paříž – i když se tato města od sebe značně liší, jedno mají přece jen společné: musí se vypořádat s dopravou, která každým dnem roste, a zároveň si zachovat svůj radostný styl života. A přesně z tohoto důvodu se všechna tato města stala cílem testovací túry BMW #SocialTestride. Túry do nové éry městské mobility.

To nejlepší ze #SocialTestride. Všechny vrcholné momenty ve filmu.

Pět měst – světových měst s půvabem a stylem

Pět měst – světových měst s půvabem a stylem

Každé z těchto pěti měst v rámci testovací túry #SocialTestride má svůj vlastní zvláštní půvab. Zažijte různorodou uměleckou scénu Amsterdamu, „savoir-vivre“ Paříže, lásku k designu Barcelony, krásu a lázeňská místa Milána a fascinující tradice Mnichova. Skútr C Evolution zajišťuje plnou mobilitu, ryzí radost z jízdy a plnohodnotný zážitek z jízdy po městě. To je opravdová městská mobilita budoucnosti.

+ Zobrazit více

Túra č. 1: Amsterdam

Túra č. 1: Amsterdam

Ve městě kanálů se staří mistři setkávají s mladou avantgardou. A davy turistů proudí městem nesčetnými úzkými uličkami. Ideální startovní bod pro C Evolution a túru #SocialTestride.

+ Zobrazit více

Túra č. 2: Paříž

Túra č. 2: Paříž

Město lásky a dobrého jídla. Jak si zde účastníci vedli? Zamilovali se až po uši do skútru C Evolution? A co kulinářské zážitky?

+ Zobrazit více

Túra č. 3: Barcelona

Túra č. 3: Barcelona

Od více než sto let starého koncertního sálu k modernímu designovému studiu jednoho z účastníků. Od pláže do horské oblasti: Barcelona má opravdu co nabídnout. I proto, že lidé tu jsou velmi otevření vůči novým řešením mobility.

+ Zobrazit více

Túra č. 4: Milán

Túra č. 4: Milán

Hosté v Milánu, ve městě designu. Město nejslavnější show nábytku na světě a nesporně i italské hlavní město módy. A opomenout se nesmí Italové, jejichž skútry jsou téměř součástí jejich národní identity. Máme tedy důvod cítit nadšení z toho, jaké možnosti se zde nabízí pro C Evolution.

+ Zobrazit více

Túra č. 5: Mnichov

Túra č. 5: Mnichov

Vítejte v domově BMW Motorrad. A srdečné „servus“ ze světa BMW. Výchozím bodem poslední túry v rámci #SocialTestride byla tato úchvatná budova. Ve městě na řece Isar jsou běžně k vidění mimořádná vozidla a prototypy BMW. Otočil by se zde vůbec někdo za skútrem C Evolution?

+ Zobrazit více

Nový způsob pohybu

Rychlý růst měst po celém světě představuje nové výzvy: silnice jsou rušnější, vzdálenosti delší, nalezení parkovacího místa stále obtížnější. Prostřednictvím modelu C Evolution s elektrickým pohonem BMW Motorrad již dnes nabízí moderní řešení pro městskou mobilitu budoucnosti.
+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner