A pořád dál

Svět bez hranic

Sbal si věci a vydej se na cestu do neznáma. Jsme zvědaví a víme, že dobrodružství čeká na každém rohu. Každá ujetá míle odhaluje vše, co bylo doposud ukryté, každá vteřina poskytuje nové úhly pohledu a každý obrázek se nesmazatelně ukládá do naší paměti. Rosteme s každou zkušeností, každým přátelstvím a každým dobrodružstvím – to je #spiritofGS. Seznam se s lidmi stojícími za „duchem GS“. Vyzkoušej si GS nebo zažij GS Action v rámci GS Experience. A pro všechny, kteří se právě teď nacházejí uprostřed nějakého dobrodružství, povězte nám o tom a sdílejte své zážitky přes #spiritofGS.

Jezdíme na GS

Nejsme pouhými motorkáři. Jedná se spíše o určitý životní styl; přístup, který je v našich hlavách pevně zakořeněný. Cestování po světě na GS znamená stát se průkopníkem a součástí komunity GS. #spiritofGS nás vítá po celém světě, s nejlepšími tipy na trasy, nabídkou pomoci, pozvánkami k ochutnání exotických jídel a navazování nových přátelství.

+ Zobrazit více

Úchvatné záběry. Nevyřčené příběhy. Dostat se do přímé blízkosti neznámého či získat nový úhel pohledu na dobře známé. Každý z nás bude mít vlastní pohled na to, co pro nás GS znamená. Poděl se s námi o ten tvůj. Vyprávěj nám své příběhy a ukaž nám tvoje fotky. Staň se součástí komunity GS na #spiritofGS

+ Zobrazit více

Dobrodružství začíná hned za dveřmi

Mongolsko volá

Mongolsko volá

Objevuj svět. Prozkoumej neznámé. Vytvářej pevná přátelství. A postav se jakékoliv výzvě. Mezinárodní závod GS Trophy je motocyklovým dobrodružstvím, které klade celý svět k tvým nohám. Týmy z celého světa bojují proti sobě ve velmi náročných denních etapách a v řadě speciálních úkolů.

+ Zobrazit více

Připraven na #spiritofGS?

Připraven na #spiritofGS?

To, co následuje po GS Trophy je přípravou na další GS Trophy: v roce 2017 se koná vnitrostátní kvalifikace na GS Trophy. Neprobádané světy. Cizí kultury. Nová přátelství. Svět nových zážitků. Chceš vstoupit do neznámého území pod vlajkou své země? Chceš do toho vložit vše a načerpat spoustu zkušeností? Máš týmového ducha a touhu po dobrodružství? Pak se přihlas do kvalifikace na GS Trophy ve své zemi a dokaž, že i ty máš ducha GS.

+ Zobrazit více

Dobrodružství je zaručené

Žádný jiný motocykl nenabízí takové dobrodružství jako GS. Modely GS projíždějí prašnými cestami, pouští Gobi, silnými dešti v Thajsku či klikatými horskými průsmyky k další vyhlídce od roku 1980 – cílem je dobrodružství. A je zcela jedno, na jaké dobrodružství se chystáš, GS tě dopraví kamkoliv.

R 1250 GS

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner